içinde

Tencent’in NFT Pazaryeri Huanhe, Frene Basıyor Webilginç Kripto Para Haber

Webilginç Kripto Para Haber

Teknoloji şirketi Tencent’in kanatları altındaki NFT pazaryeri Huanhe, son 1 ay içinde hiç NFT satışa çıkarmadı. Tencent’in gayesinde denizaşırı yerlerde NFT pazaryeri açmak var. Hususa dair Tencent tarafından şimdi bir açıklama gelmese de argümanlar Tencent’in rotasını öbür ülkeler çevirdiğini gösteriyor.

Tencent’in Huanhe’si Kapanacak mı?

NFT pazaryerleri ortasında da sıkı bir rekabet var. OpenSea’nın süreç hacmi açısından başı çektiği bu rekabette, Tencent’in de Huanhe isminde bir oyuncusu bulunuyor. Fakat Huanhe’de işler pek istendiği üzere gitmiyor. Platform, son 1 ay içinde hiç yeni NFT satışa çıkarmadı. Temmuz ayının sonlarında çıkan savlara nazaran, Tencent, Huanhe‘yi 24 Temmuz’den evvel kapatacaktı. Düzenleyici belirsizlikleri sebep göstererek takımını işten çıkaracaktı. Bu ortada platformun en son 8 Temmuz’da NFT yayınladığını da belirtelim.

Tencent’in şimdiki planı denizaşırı bir NFT pazar yeri açmak.

Tabii şimdilik çıkan haberlere Tencent cephesinden gelmiş rastgele bir cevap bulunmuyor.

Yetkililerin NFT yutturmaca ve finansallaştırma konusundaki ihtarları nedeniyle Huanhe, NFT’lerin ikincil ticaretine müsaade vermemişti. Haziran ayından bu yana ise Huanhe’de satışlar yavaşladı.

Mayıs ayında, Tencent’in Huanhe’nin ilişkin olduğu iş ünitelerinden biri olan Platform ve İçerik Kümesi, işgücünün yüzde 10’unu azaltan bir işten çıkarma çeşidi başlattı .

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

Solana, Haftalık Birinci 100 Tablosunda En Altlarda Webilginç Kripto Para Haber

Klayn Yöneticisi: Metaverse’nin Başarısı Web2’ye Bağlı Webilginç Kripto Para Haber