içinde

Terra Çöküşünde Bir Kaybeden Daha: Hashed Webilginç Kripto Para Haber

Webilginç Kripto Para Haber

Kripto odaklı yatırım şirketi Hashed, Terra (LUNA) çöküşünde milyar dolardan fazla kayba uğradığını birinci kere doğruladı.

Hashed CEO’su Simon Seojoon Kim, Bloomberg’e verdiği röportajda şirketin 30 milyon LUNA satın aldığını aktardı. CEO’ya nazaran çöküşle birlikte bu yatırım şirkete 3.6 milyar dolardan fazla ziyan ettirdi. Tüm bunlara karşın Hashed yeni bir yatırım fonu ile kriptoya olan inancını sürdürüyor.

Terra Çöktü, Hashed 3 Milyar Dolar Ziyan Etti

Hashed CEO’su Simon Seojoon Kim, Bloomberg’le röportajında projenin birinci vakitlerinde 30 milyon LUNA aldıklarını aktardı. Bunun Nisan başındaki ATH’sinde 3.6 milyar dolar pahasında olduğunu söyleyen Hashed CEO’su, birinci kere zararın büyüklüğünü halka açık bir ortamda lisana getirmiş oldu.

7 Mayıs’ta Terra ekosistemi, blockchainin stablecoini olan UST’nin dolar karşısında kıymet kaybetmesi ile büyük çöküşüne başlamıştı. 119 dolardan bol sıfırlı fiyatlara düşen LUNA, yatırımcısına büyük kayıplar yaşattı. O denli ki yatırımcıların kaybının 40 milyar dolar olduğu iddia ediliyor.

Diğer taraftan Hashed, LUNA krizinde epey büyük bir kayıp yaşamış olsa da kripto paralara olan itimadını kaybetmedi. Hatta Kim, şirketin önümüzdeki yılın birinci yarısında üçüncü bir yatırım fonu toplamayı amaçladığını aktardı. Hashed’in ne kadar yatırım toplamayı hedeflediği meçhul, lakin şirket geçtiğimiz yatırım toplama periyotlarında toplamda 320 milyon dolar toplamayı başarmıştı. Kim’in dediğine nazaran şirket üçüncü bir yatırım toplama periyodunda yatırımların odağı blockchain tabanlı oyun start-upları olacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

Hackerlar, Nomad’a 9 Milyon Dolar İade Etti Webilginç Kripto Para Haber

Astar, Alchemy’den Altyapı Dayanağı Alacak Webilginç Kripto Para Haber