içinde

Tether’in USDT Basmayı Sürdürüyor, Pekala Bu, Kripto Kesimi İçin Ne Manaya Geliyor? Webilginç Kripto Para Haber

Webilginç Kripto Para Haber

WhaleAlert’in datalarına nazaran stablecoin ihraççısı Tether, 1 milyar USDT bastı.

Tether, USDT basmayı sürdürüyor. Stablecoin ihraççısı bugün 1 milyar USDT daha bastı. Şirket 29 Temmuz’dan beri stablecoin arzını artırmak için ataklarını sürdürüyor.

Birçok kripto para analisti ve yatırımcısı, stablecoin arzında yaşanan artışın, kripto piyasaları için bir yükseliş sinyali olduğuna inanıyor. Dünyanın en büyük kripto para borsası Binance’in CEO’su Changpeng Zhao da emsal bir niyete sahip. CZ’ye nazaran stablecoin arzında yaşanan artış, kripto para piyasası için yükseliş manasına geliyor.

Ünlü analist Will Clemente’ın ise olaya farklı bir bakış açısıyla yaklaşıyor. Clemente’e nazaran piyasada ne kadar az stablecoin varsa bu durum o kadar düzgündür. Zira çok arz olmasına rağmen alıcı sayısı yetersiz kaldığı takdirde kripto para piyasasının düşüş yaşamasına neden olabilir. Clementine’ın kelamını ettiği modele nazaran, sirkülasyondaki stablecoin ölçüsü azaldığı takdirde, kripto paraların büyümesi olasıdır.

Kripto Kesimi Ne Durumda?

Geçtiğimiz gün tüm dünya gözünü Nancy Pelosi’nin Tayvan uçuşuna çevirdi. Çıkabilecek bir çatışma ihtimaline rağmen piyasalarda yaşanan belirsizlik, kesimde küçük bir düşüş yaşanmasına neden oldu. Pelosi’nin rastgele bir eza yaşamadan iniş gerçekleştirmesi kripto piyasasını olumlu tarafta etkiledi. Bölüm, güzel haberin akabinde S&P 500 Endeksi ile birlikte yükselişe geçti.

Bitcoin, yazı kaleme alındığı sırada CoinMarketCap datalarına nazaran 23,404.61 dolar üzerinden süreç görüyor

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

Binance Kurucu Ortağı Yi He, Binance Labs’in Başına Geçti Webilginç Kripto Para Haber

Ripple’ın Hukuk Danışmanı, SEC’i Maksat Aldı Webilginç Kripto Para Haber