içinde

The Sandbox’ın kurtarma yol haritasının nasıl ve neden

Metaverse’deki liderlerden biri olan The Sandbox , son birkaç ayda çok önemli bir gelişme kaydetti. Çıkış tarihini ve Sezon 2’de gelen her şeyi açıklayan GameFi protokolü, bu büyümeyi yalnızca daha da yukarı itecek benzer biçimde görünüyor. Yine de, bu duyurunun etkisinin sadece oyuncuların ötesine geçtiğini belirtmekte fayda var.

  1. Sezon, İşte yine başlıyoruz…
    Dün, uzun süreden beri beklenen 2. Sezonun çıkış tarihinin 3 Mart olduğu belirtildi . The Sandbox’tan meydana getirilen bir güncelleme , 10.000 NFT koleksiyonundan Snoop Dogg avatarlarının da oyunda oynanabileceğini ortaya koydu.

Ancak bu güncellemeler oyuncular için bir teşvik görevi görse de, gelişmenin ekonomik tesiri küresel olarak SAND yatırımcılarını etkiliyor. Özellikle son zamanlarda piyasa koşulları madeni para için elverişli olmadığı için.

Basın zamanında bile, altcoin dünün en yüksek seviyelerinden %9,6 düşerek kırmızı mumlar çiziyordu. 2,8 ila 3,3 dolar bölgesi boyunca fiyatta konsolidasyon beklense de, bu gelişmeden de bir miktar yükseliş çıkması olası.
Aynı şeyin ilk işareti, yatırımcıların pozitif yönde bölgeye geri dönmesinden geldi. Bu geçmişte birçok kez meydana gelmiş olsa da, hiçbir vakit orada oldukça uzun süre oyalanmadı.
İkincisi, son zincirleme gözlemler, insanların Metaverse ve The Sandbox için oldukça iyimser bulunduğunu gösterdi. Aslında, ancak en karlı fırsatı arıyorlar.

Örneğin 23 Şubat’ta, SAND %9.3’lük bir ralliyi işaretledikten hemen sonrasında, yeni bakiye tutma adresleri 9.000 arttı. Sonraki 48 saat içinde, ağdaki işlemler tek bir günde yaklaşık 3K’dan 19,5K’ya ulaştı.
Bu, Metaverse’in sahip olduğu türden bir güçtür. Aynısı, The Sandbox’ın sanal hayattaki istatistikleriyle de doğrulanabilir.

Herkes Sandbox’ta oynamak istiyor
Son zamanlarda Metaverse’e olan alaka patlaması, azalan satışlara rağmen ortalama arazi oranlarının yükselmesine niçin oldu.

Arazi oranları geçen ay ATH’lerini 10.449 dolardan vurdu. Karşılaştırma için, bu ayın en yüksek seviyesi 10.271$ civarında. Ancak bu ay satılan arsa sayısı ancak 3.625’e düştü.

The Sandbox, Kasım 2021’deki en yüksek seviyesinde bir ayda 16,5 binin üstünde arsa sattı.
Ancak, satışlardan bağımsız olarak, bu ay arazi transferleri geçen aya bakılırsa hemen hemen iki katına çıktı. Bu, piyasanın geleceğinden korkan yatırımcılar arasında satışların arttığının bir göstergesidir. Bu, fiyatlar tekrar yükseldiğinde düşüşü satın alarak kâr elde etmeyi ümit eden iyimser yatırımcılar tarafından yakalanıyor.

Korumalı alan arazileri 92.7 bin defadan fazla aktarma edildi, bu da Ocak ayındaki 52.8 binden mühim ölçüde yüksek. Ve, Sandbox esasen bütün arsalarının ortalama% 64,4’ünü sattığı göz önüne alındığında, insanlar Metaverse’in yutturmacasına girmeye çalışacakları için oldukca şaşırtıcı değil.
Belki 2. Sezonun gelmesiyle birlikte toparlanma yeniden başlayabilir ve satışlar en yüksek seviyelerine dönebilir.

the sandbox metaverse nedir,the sandbox metaverse map,the sandbox metaverse arsa,the sandbox metaverse arsa alma,the sandbox metaverse game,the sandbox metaverse coin,the sandbox metaverse ios,the sandbox metaverse wikipedia,the sandbox metaverse indir,the sandbox metaverse alpha,the sandbox metaverse android,the sandbox metaverse app,enter the sandbox metaverse (airdrop 10 alpha passes ),the sandbox metaverse buy land,is sandbox the best metaverse,the sandbox metaverse crypto,the sandbox metaverse creator,who created the sandbox metaverse,the sandbox nedir,the sandbox coin yorum,the sandbox metaverse download,the sandbox metaverse discord,the sandbox metaverse download apk,the sandbox metaverse release date,the sandbox metaverse launch date,the sandbox metaverse explained,

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

İYS ARAMA ENGELLEME

Reklam aramalarını kapatma,Reklam Mesajlarını engelleme, Banka Aramalarını Kapatma, Banka Mesajlarını engelleme !

NFT dünyasına giriş !