içinde

ThirdWeb, 24 Milyon Dolar Yatırım Aldı Webilginç Kripto Para Haber

Webilginç Kripto Para Haber

Eski a16z ortağı Katie Haun tarafından kurulan kripto yatırım şirketi Haun Ventures, Web3 geliştirici platformu Thirdweb‘e 24 milyon dolar yatırım yaptı.

Yatırım toplama çeşidine Coinbase Ventures, Shopify, Protocol Labs, Polygon, Shrug VC ve milyarder Joseph Lacob da katıldı.

ThirdWeb’e 160 Milyon Dolar Değerleme Yapıldı

Katie Haun‘un Haun Ventures‘ı, geliştiricilerin Web3 uygulamaları oluşturmasını kolaylaştırmayı amaçlayan bir platform olan Thirdweb’e 160 milyon dolarlık bir değerlemeyle 24 milyon dolarlık bir yatırım yaptı.

Geçtiğimiz günlerde yapılan duyuruya nazaran Coinbase Ventures, Shopify, Protocol Labs, Polygon, Shrug VC ve milyarder Joseph Lacob da geçen ay kapanan yatırım tipine katıldı. Şirket, Bebo’nun kurucusu Furqan Rydhan ve Dragon’s Den İngiltere’den teşebbüsçü Steven Bartlett tarafından kurulmuştu.

Thirdweb, NFT’den bir pazar yerine kadar çeşitli eserler oluşturmak için evvelce oluşturulmuş akıllı mukaveleler, sıfırdan eserler oluşturmak için yazılım geliştirme kitleri (SDK’ler) ve geliştirici gruplarının on chain kontratları izlemesi ve yönetmesi için bir gösterge panosu sunar. Şirket, sunduğu eserlerin büsbütün gözetimsiz ve on chain olduğunu söylüyor.

Furqan Rydhan husus hakkında yaptığı röpotajda şunları söyledi:

“Bir geliştirici olarak, Web3’ü düşündüğünüzde, birinci sorun, her şeyin daha evvel öğrendiğimden farklı olması. Birinci sorum bir token, NFT yahut cüzdan oluşturmak istersem, nasıl başlayabilirim oldu”

Rydhan ayrıyeten ekledi:

“Akıllı mukaveleler, geliştirici sloganının ‘hızlı hareket et, süratli gönder ve bir şeyleri boz’ olduğu klasik internet yazılımı geliştirmekten çok daha hassastır blockchaindeki bir yanılgı size 100 milyon dolara mal olabilir”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

Tether’den Tornado Cash Açıklaması Webilginç Kripto Para Haber

Altın ve Dolarda Son Durum Ne? 25 Ağustos 2022 Webilginç Kripto Para Haber