içinde

Three Arrows Capital’in Kurucu Ortağı Mahpusa Girebilir Webilginç Kripto Para Haber

Webilginç Kripto Para Haber

İflas eden Three Arrows Capital‘in (3AC) kurucularından Su Zhu, para ve mahpus cezasıyla karşı karşıya.

Three Arrows Capital’in kurucuları ile varlıklarını çözmekle suçlanan mahkeme tarafından atanan tasfiye memurları ortasındaki hengame Tayland’a ulaştı. Şirketin çöküşünden bu yana sözlerden kaçınan Su Zhu, geçtiğimiz günlerde Bangkok’ta yeminli söz verdi.

Three Arrows Capital Kurucu Ortağı Mahpus Cezası Alabilir

3AC kurucu ortağı Su Zhu, Three Arrows Fund LP’nin (TACPL) ve öbür temsilcilerinin yöneticisi olarak “para ve mahpus cezası” ile karşı karşıya kalabileceğini tez ediyor. Zhu ayrıyeten, yeminli sözünde, tasfiye memurlarını, hedge fonunun yapısı hakkında Singapur Yüksek Mahkemesini yanıltmakla suçladı.

Çarşamba günü, Teneo’nun tasfiye memurları, hedge fonunun kalan varlıklarının araştırılması için mahkemeden onay aldı. Lakin Zhu, tasfiyecilerin, firmalarının yapısını yanlış beyan ettiklerini söylüyor.

TACPL, Temmuz 2021’in sonuna kadar Singapur’da lisanslıydı ve daha sonra yatırım yöneticisi olarak vazife yapmayı bıraktı. Yerini İngiliz Virgin Adaları merkezli ThreeAC Ltd aldı. TACPL tasfiye memurlarının taleplerini karşılayamayacağından, şirketin temsilcileri olumsuz sonuçlarla karşı karşıya kalabilir.

TACPL’nin yöneticilerinden olan Zhu, vazifelilerinin ve temsilcilerinin, mahkemeye saygısızlıkta bulunmaları halinde para ve mahpus cezasına çarptırılabileceğini belirtti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

Ethereum’da Merge Öncesi Node Kaygısı Yaşanıyor Webilginç Kripto Para Haber

Bilgi Müsabakası Oyunu Trivians ile Blockchain’e Geliyor Webilginç Kripto Para Haber