içinde

Three Arrows Capital’in Singapur’da Kalan Varlıkları İncelenecek Webilginç Kripto Para Haber

Webilginç Kripto Para Haber

Three Arrows Capital (3AC) tasfiye memurları, Singapur’da çöken hedge fonunun kalan varlıklarının araştırılması için mahkemeden onay aldı.

Singapur’da Mayıs ayının başına kadar faaliyet gösteren Three Arrows Capital, tıpkı devirde Terra stablecoin projesinin patlamasıyla çöküşe geçen firmalar ortasında yer aldı. Akabinde Three Arrows birçok davada başrol oynamak zorunda kaldı. Mevzuyla ilgili en son güncelleme de Singapur Yüksek Mahkemesi tarafından geldi.

Three Arrow Capital’in Singapur Varlıkları İncelenecek

İngiliz Virgin Adaları mahkemesi tarafından Haziran ayında Three Arrows için tasfiye kararı verilmişti. Bu karar ile birlikte 3AC’ye tasfiye yöneticisi olarak danışmanlık firması Teneo atandı. Bloomberg‘te yer alan habere nazaran Teneo, tıpkı buyruğun Singapur’da da tanınması için dilekçe verdi ve mahkeme tarafından onay aldı.

Hedge fonunun kalan varlıklarının araştırılması için mahkemeden onay alan Teneo’nun tasfiye yetkilileri, Singapur’da tutulan banka hesapları, mülkler, kripto para üniteleri, NFT’leri ve şirketlerdeki paylar üzere hangi varlıkların Three Arrows’a bağlanabileceğini belirlemeye odaklanmayı planlıyorlar.

İddialara nazaran, 3AC alacaklıları mahkeme evraklarında, teminatsız taleplerde 2,8 milyar dolardan fazla borçlu olduklarını gösteren evraklar sundular. Kelam konusu Singapur fonlarının nereye aktarılacağı netlik kazanmadı ve 3AC’nin ne üzere açıklamalar yapacağı merakla bekleniyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

Olli Rehn Dijital Euro’da Avantajlar Görüyor Webilginç Kripto Para Haber

Dolarda dikkatler Jackson Hole toplantısında