içinde

Tiffany & Co’dan CryptoPunk Temalı NFT Kolyesi Webilginç Kripto Para Haber

Webilginç Kripto Para Haber

Her ne kadar son periyotta hacmi düşse de NFT dünyasında heyecan verici gelişmeler yaşanmaya devam ediyor. Son periyotta süratle artan yatırım ve projeler bir yenisi daha eklenerek dikkat çeken bir proje duyuruldu. Lüks mücevher markası Tiffany and Co. CryptoPunk temalı bir kolye tanıttı.

Tiffany & Co’dan 50.000 Dolarlık CryptoPunk Kolyesi

NFT’ler yalnızca koleksiyonlardan yahut oyunlardan ibaret değil. Çabucak çabucak her alanda kullanılma potansiyeli taşıyan NFT’ler ve ardındaki akıllı mukavele teknolojisi, günümüzde birçok yeni esere kapı açıyor. Son olarak uzun yıllardır mücevherat dalında ismini duyuran Tiffany & Co da NFT’lere kayıtsız kalamayarak yeni kolyesini duyurdu. 250 kesimden oluşan kolye serisi 30 ETH’ye alıcıları ile buluşacak. Haberimizin yazımı prestijiyle yaklaşık olarak 50.000 dolar düzeyinde olan bu kolyeler, CryptoPunk NFT’lerindeki pixellere pahalı taşlar gelecek biçimde tasarlanmış durumda.

5 Ağustos’ta alıcıları ile buluşacak olan kolyelere yalnızca CryptoPunks NFT sahipleri sahip olabilecek.

Bu satışlar sonrası Tiffany & Co’nun yaklaşık olarak 12 milyon dolarlık net gelir elde etmesi bekleniyor. Bu gelir sonrası telif hakkından alacağı komiteler ise ilerleyen devirde pasif olarak şirkete aktarılacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

Space And Time 10 Milyon Dolarlık Yatırım Topladı Webilginç Kripto Para Haber

FCA Kripto Reklamları Üzerindeki Baskısını Artıracak Webilginç Kripto Para Haber