içinde

TR3ZOR Token HAKKINDA TR3ZOR Token Projesi ve Yol Haritası

2021 yılının başlarında yayımlanan TR3ZOR Token birçok kişi tarafından merak mevzusu olmuştur. Kişilerin merak ettiklerinden bazıları TR3ZOR Token nelerdir? Ne zaman çıkmıştır?  Nasıl çalışmakta? Gibi akıllarda birçok soru bırakmıştır. Sizler için bu soruları aşağıda derlemiş bulunmaktayız.

TR3ZOR Token 2021 yılında kurulmuş ERC-20 tabanlı piyasaya sürülmüş kripto para birimlerinden birisidir. Probit ve Bitrue borsalarıyla milyonlarca kullanıcıya ulaşmıştır. Birçok kişi TR3ZOR Token’ı intenette araştırarak merak ettikleri hakkında bilgi toplama çabasında. Binlerce yatırımcısı olan TR3ZOR Token, grafik yükselişlerinde trendlerde olmayı sürdürürken, geleceği için güzel bir adım atmış gibi görünüyor.

Herkesin merakla araştırdığı ‘TR3ZOR TOKEN nedir?’ sorusunu yanıtladığımıza gore gelelim bir diğer dört gözle beklenen TR3ZOR TOKEN projesine.

TR3ZOR TOKEN, başarı odaklı bir projedir. TR3ZOR Token’in amacı kayıp eşyalarınızı bulmanıza ve bulduğunuz kayıp eşyalardan armağan kazanmanıza imkan sağlıyor. Siz bir eşya kaybettiğinizde bunu NFT olarak platforma ekliyorsunuz, eşyanızı gören kişi de ekliyor. Aynı eşya ise sistem sizi eşleştiriyor. Siz ürününüzü alıyorsunuz, ürünü kabul eden ise ödülünü alıyor.

TR3ZOR Token, yitik ve bulunan ürünlere yönelik bir kripto para sistemi olsa da arka planda görülmeyen bir çok projeyi de sırtlamış bulunmaktadır. Kendine ait olan takip sistemiyle beraber yitik eşyalarınıza ulaşmak artık fazlaca rahat. Arz miktarı sebebiyle dilediği hacme ulaştığında, oldukça yüksek değere haiz olması hiç de zor görünmüyor. Ayrıca Google Play Store ve Apple Store’dan mobil uygulamalarına ulaşabilirsiniz.

Proje hakkındaki daha detaylı bilgi için aşağıdaki toplumsal medya hesaplarına ulaşabilirsiniz.

Website: https://tr3zor.App/

Wakanda Inu coin nedir? Aquagoat coin yorum

Solana ağında kullanılan popüler cüzdan Phantom Artık Android’de!