içinde

Tüm Vakitler Rekorunu Yenileyen Bitcoin İçin İşte Sıradaki Amaç

Bitcoin bugün gözünü 50.000 dolar düzeyine dikti. Boğalar atılımlarını yaparken fiyatı da 48.481 dolarlık yeni doruğa taşıdılar.

Yakın Vadede Neler Var?

Yakın vadede kripto trendlerinin nerede olacağı büyük ölçüde boğalara bağlı olacak. Bitcoin için yaşanacak olumsuz bir durum fiyatı 40.000 dolar düzeyine çekebilir.

Bir trader, son tweetinde şu anda 60.000 $’a hakikat bir hareket beklediğini açıkladı. BTC’nin 50.000 $’ın üzerine çıkması durumunda bu yüksek düzeylerin geleceğini belirtti.

BTC’nin potansiyel olarak 45.000 $’a kadar geri çekilmesini trader, piyasanın büyük bir dalgalanma görmesi olarak yorumluyor.

Bitcoin ve Kripto Para Piyasası

Bitcoin ve tüm kripto piyasası, son vakitler güçlü bir yükseliş trendi yakaladı. Satıcılar, toplu piyasa üzerinde bir denetim sağlayamadılar.

Birkaç ağır satış gerçekleşti. Lakin olumlu katalizörler yükseliş trendini beslemeye yardımcı oluyorlar.

Bu bağlamda Bitcoin dün düşmesine karşın, olumlu haberlerle tekrar güç topladı. Ayrıyeten BNY Mellon’un Bitcoin için saklama hizmeti takviyesi vereceği haberi de bu gücün toplanmasında tesirli oldu. Öteki taraftan Tesla haberleri de ortaya çıkan ivmeyi tekrar canlandırmaya yardımcı oldu.

BTC Gözünü Yeni Yüksek Düzeylere Dikti

Yazıyı yazarken Bitcoin 48.000 dolar düzeylerine yakın bölgede süreç görüyordu. Lakin bu son düzey dünkü 44.000 dolar düzeyine nazaran değerli bir yükselişe işaret ediyor.

Her düşüş sonrası agresif bir halde satın alma yaşanıyor. Başka taraftan bu durum boğaların piyasa üzerinde denetimi koruduğunu gösteren olumlu bir işaret.

Bu eğilim devam ettiği sürece, BTC yakın vadede daha fazla yükseliş gerçekleştirecek.

CryptoCapo isimli analist, Bitcoin’in yakın vadede nereye yönelebileceği konusundaki niyetlerini paylaştı. Analist, Bitcoin’in 50.000 $’ın üzerine çıktığında 60.000 $’a yükselme mümkünlüğünün yüksek olduğunu açıkladı. Lakin analiste nazaran sonrasında büyük bir düzeltme olacak.

Piyasa gücünü koruduğu sürece, Bitcoin kimi büyük yükselişler görmesi de kelam konusu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

Bitcoin Fiyat Amacını İki Kat Artıran Fundstrat’tan Çarpıcı Ethereum Açıklaması

BİTCOİN HABERLERİ

İlk 100 Kripto Para Fiyatları Anlık 24 Saatlik Değişiklikler