içinde

Türk Altın Piyasaları Uzmanı: Gram Altın Bu Fiyatları Görebilir!

Dünyadaki en tanınan inançlı liman varlığı olan altın, son periyotta beklentileri karşılayamıyor. Tarihî bilgilere bakıldığında, ekonomik buhran devirlerinde artması beklenen altın fiyatları, son vakitlerde aksisi bir eğilim izliyor. Bu nedenle kimi piyasa uzmanları, bu günlerde altın’a yatırım yapmanın bir salgın krizi nedeniyle riskli olduğunu belirtiyor.

Ancak uzun vadede ise varsayımlar altın lehine. Birçok uzman kısa vadede düşüş beklese de uzun vadede altın’ın güçlü yükselebileceğini sav ediyor. Ünlü altın piyasaları uzmanı İslam Memiş de yeni kestirimlerini paylaştı. İslam Memiş’e nazaran, gram altın fiyatları 400 TL düzeylerine kadar gerileyebilir.

İslam Memiş: Altın’da mevcut fiyatlar bir alım fırsatı…

Altın fiyatları son periyotta aşağı taraflı bir trendi izliyor. Bu durum Türkiye’de çok sayıda altın yatırımcısı olduğu da göz önünde bulundurulduğunda, yatırımcıları endişelendiriyor. Birtakım uzmanlar altın’daki aşağı istikametli eğilimin devam etmesini beklerken kimileri da ilerleyen vakitlerde yükseliş atakları olabileceğini vurguluyor.

Ünlü altın piyasaları uzmanı İslam Memiş’de piyasaları yorumladı ve kıymetli öngörülerde bulundu. İslam Memiş’e nazaran, mevcut fiyatlar altın borcu olan vatandaşlara bir alım fırsatı sunuyor. İslam Memiş mevzuya yönelik şunları söyledi:

Mevcut fiyatların, 2021 yılında yani bu yıl düğün yapacak, altın borcu olan vatandaşlara bir alım fırsatı sunduğunu düşünüyoruz.

Ünlü altın piyasaları uzmanı: Gram altın 400 TL’ye gerileyebilir!

Kriptokoin.com olarak daha evvel bildirdiğimiz üzere, Türk yatırımcıların şimdilerde merak konusu gram altın fiyatlarının nereye gideceği istikametinde. Ünlü altın piyasaları uzmanı İslam Memiş ise tam da bu soruya karşılık veriyor. İslam Memiş’e nazaran, gram altın fiyatları 400 TL düzeylerine kadar gerileyebilir. İslam Memiş hususa yönelik şunları söyledi:

540 TL düzeyinden 420 TL düzeyine kadar gerileyen bir gram altın karşımızda. Münasebetiyle biraz daha gerileyebilir mi? 400 TL düzeyine kadar gerileyebilir, lakin ben bu düşüşün kalıcı olacağını öngörmüyorum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

Ünlü CEO’dan Şoke Eden İddialar: Ölüyor, Altın’larınızı Satın! Bundan Alın

Ünlü Türk Analist Altın, Gram Altın ve Gümüş’te Bu Düzeylere Dikkat Çekti!