içinde

Türkiye’de Bir Birinci: Bir İnşaat Projesi Birinci Defa Bitcoin ile Satılıyor!

Dünya çapında Bitcoin ve altcoin’lere olan kurumsal ilgi artıyor. Türkiye’de kripto para piyasasına kıymetli tesiri olan bir ülke. Zira yapılan araştırmalara nazaran, Türkiye çok sayıda kripto para yatırımcısına konut sahipliği yapıyor. Kripto para ünitelerini geleceğin ticaret aracı olarak tanımlayan Projekspert Gayrimenkul kurucusu Emel Akbaş, Türkiye’de bir birinci olarak, Bitcoin ile gayrimenkul satışı yaptıkları kampanyalarını açıkladı.

Önemli gelişme: Bir inşaat projesi birinci kere Bitcoin ile satılıyor!

Projekspert Gayrimenkul kurucusu Emel Akbaş, Türkiye’de bir unsur imza attıklarını açıkladı. Emel Akbaş, kısa müddet evvel Bitcoin ile gayrimenkul satışı yaptıkları kampanyalarını açıkladı. Pandemi ile birlikte süratli bir dijitalleşmenin içerisinde hayatın her alanında ihtilal geçirildiğini belirten Emel Akbaş, şunları söyledi:

Kripto paranın önümüzdeki yıllar içerisinde daha çok hayatımıza gireceğini biliyorduk. Yıllar içerisinde tüm gayrimenkul satışlarının bu cins para üniteleri ile yapılacağını öngörüyoruz. Bununla ilgili de bir müddettir grubumuzla mevzu ile ilgili çeşitli alt yapı çalışmaları ve Bitcoin ile gayrimenkul satışı yapılabilecek online platform hazırlıklarını yapıyorduk. Lakin kripto paranın bir anda Dünya’nın gündemine oturması ile birlikte biz de planlarımızı erkene çektik. Bugün itibariyle Türkiye’de birinci olarak, satışını yürüttüğümüz 2D İstanbul İnşaat tarafından Büyükçekmece – Mimaroba’da hayata geçirilen Flowers Park projemizde Bitcoin ile gayrimenkul satışına başlıyoruz. Son yıllarda turizmden besine, dokumadan eğitime kullanım alanı yeterlice yaygınlaşan kripto para üniteleri ile 3 Bitcoin’den başlayan fiyatlarla artık orijinal bir mesken almak mümkün olabilecek. Danışmanlık yaptığımız başka gayrimenkul süreçlerinde de hizmet bedelimizi kripto para olarak ödeme imkanı sağlayan öncü emlak ofislerindeniz.

Emel Akbaş

Kriptokoin.com olarak daha evvel bildirdiğimiz üzere, Türk Bitcoin ve altcoin piyasasına yönelik başka değerli gelişmeleri öğrenmek için “Türkiye’den Görüntüler: Bu Altcoin’den Almak İçin Otomobilini Satıyor!” isimli makalemizi inceleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

Ne düşünüyorsun?

Altın Piyasasında İhtilal: Türk Yatırımcılara Dijital Altın!

“Yeni Doruklar Olacak!”: Dünyaca Ünlü Analist, Altın Fiyatları İçin Bu Düzeyleri Belirledi