içinde

Türkiye’den Görünümler: Bu Altcoin’den Almak İçin Otomobilini Satıyor!

Türkiye, çok sayıda Bitcoin ve altcoin yatırımcısına mesken sahipliği yapan bir ülke. Türkiye’de Ripple yatırımcılarının yüklü olduğu biliniyor. Lakin ülkemizde son devrin parlayan altcoin’i olan Dogecoin’e ilgide büyük. Sahibinden.com üzerinde yer alan bir ilan, bu durumu doğrular nitelikte.

Dogecoin almak için otomobilini Sahibinden.com’da satan şahısla tanışın!

Tesla ve SpaceX CEO’su Elon Musk’un periyot devir Dogecoin’e yönelik paylaşımlar yaptığı biliniyor. Elon Musk, geçtiğimiz devirlerde Dogecoin’e yönelik kritik tweetler paylaştı. Bu paylaşımlarında akabinde Dogecoin’in fiyatı 12x yaptı ve tüm dikkatleri üzerine çekti. Türkiye’deki kripto para borsalarında Dogecoin’e yönelik süreç hacimleri rekor kırdı ve Bitcoin’i dahi geride bıraktı.

Elon Musk dışında birçok ünlü isim kripto parayı destekliyor. Ünlü müzikçi Snoop Dogg, Dogecoin’e yönelik takviyesini duyuran son isim. Ayrıyeten son gelişmelerle, Google bilgileri  Dogecoin aramalarının rekor kırdığını gösteriyor. Tüm dünyada olduğu üzere ülkemizde de son devrin parlayan altcoin’i olan Dogecoin’e ilgi büyük. Sahibinden.com’daki bir ilan bu durumu açıkça gösteriyor. Bir kişi, “Dogecoin almak için satılık SEAT LEON” başlığıyla Sahibinden.com’da bir ilan yayınladı. Ayrıyeten bu kişi, ilanın açıklama kısmına şunları yazdı:

Üstüne para alabileceğim araçlarla takas olur. Doge alacağım (yatırım tavsiyesi değildir!)”

Popüler altcoin Dogecoin, son 7 gün içinde yüzde 124 oranında arttı

Sahibinden.com’daki  Dogecoin ilanına bu link aracılığıyla erişebilirsiniz. Tanınan kripto para ünitesi Dogecoin, yazım sırasında yüzde 7 oranında düşüşle 0,07 dolar düzeyinden süreç görüyor. Güçlü altcoin Dogecoin, şu anda 9,3 milyar dolarlık bir piyasa bedeline sahip. Dogecoin yazım sırasında piyasa bedeliyle 7,3 milyar dolarlık bir son 24 saatlik süreç hacmini yönetiyor. Kriptokoin.com olarak daha evvel bildirdiğimiz üzere, Dogecoin son 7 gün içinde ise yüzde 124 oranında arttı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

Gizemli Trader: Büyük Para Yatırdım! Bu Altcoin Roketledi

Altın Piyasasında İhtilal: Türk Yatırımcılara Dijital Altın!