içinde

TÜRKİYE’NİN İLK YERLİ KRİPTO PARASI BİTCİ.COM

Bitcichain şirketlere blockchain çözümleri sunan, borsa ve ödeme platformu ile entegre Türkiye’nin ilk blockchain çözümüdür. Günümüzün finansal teknolojilerinden biri olan kripto paraların, Türkiye’de ilk defa, işletmeler tarafından bir ödeme yöntemi olarak kullanılabilmesini sağlayan altyapı platformudur.
Türk Blockchainini yurt dışına ihraç eden, bugüne kadar yaptığı önemli anlaşmalarla ismini duyuran bitci.com projeleri ile emin adımlarla ilerliyor.Eskişehirspor, Karşıyaka, TBFT’nin sponsoru olup coinlerini çıkaran bitçi yeni takımlara sponsor olmaya devam ediyor. Şuanda sponsor olduğu ve önümüzdeki günlerde coinini çıkaracağı spor kulüplerinden bazıları: İspanya Milli Takımı,Real Betis, Ankaragücü ….

CEO Onur Altan önümüzdeki günlerde Bitci’nin Bittrex borsasında satışa çıkacağını duyurdu. Bittrex borsasında satışa çıktıktan sonra yabancı yatırımcının da yatırımı ile çok yüksek seviyelere gelmesi bekleniyor.

İsmini dağıttığı ödül ve tokenlerle duyuran ve yönetim ekibinin şeffaf olarak çalışması kullanıcılara güven veriyor.

%25 hediyeli olarak linke tıklayarak kayıt olabilirsiniz. https://borsa.bitci.com/register?ref=ade8908f-15c7-458d-8549-e26f8f7f3194

Bu sitede yer alan bilgi, tavsiye, yorumlar yatırım tavsiyesi değildir.Yatırımınızı kendiniz araştırıp sizi üzmeyecek miktarlar almanız önerilir. Sitede yer alan yazılar kendi görüşlerimizden oluşmaktadır. Kendi süzgecinizden geçirerek, araştırıp kendi iradeniz ile yatırım yapmanız önerilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

Son Dönemin Popüler 1000x yapması beklenen Coini FOX FİNANCE

%51 Saldırısı Nedir ? 51% Attack ?