içinde

Ünlü Analist Açıkladı: Bitcoin Nisan ve Haziran’da Bu Düzeylerde Olacak!

Ünlü piyasa analisti ve tanınmış podcaster Preston Pysh, Bitcoin (BTC)’in parabolik yükselişini sürdürmeye hazır olduğunu söylüyor. Ayrıyeten Preston Pysh, Bitcoin fiyatının Nisan ve Haziran aylarında göreceği düzeyleri de açıkça belirtiyor.

Preston Pysh: Bitcoin fiyatı epik olacak! Bunu izlemek büyüleyici olacak

“What Bitcoin Did” podcast’inin yeni bir kısmında Preston Pysh, BTC’nin önümüzdeki aylarda eleştirmenlerin ve muhaliflerin yüzlerini kızartacağını belirtiyor. Zira analist, önde gelen kripto paranın beklentilerin ötesinde performans göstereceğine inandığını söylüyor. Preston Pysh hususa yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Bence epik olacak. Bence artık ve Nisan ortasına kadarki fiyat, insanların beklediğinden çok daha fazlası olacak. Ve sonra, yaz ortasından sonbahara kadar oradan altı sayıya doğal bir dalgalanma yaşayacağınızı düşünüyorum. Bence izlemek büyüleyici olacak. CNBC’nin konuşan başlarının hala anlamadığını görmek için sabırsızlanıyorum.  Eğlenceli olacak, zira herkes ona bakıyor ve “Bu şey nedir? Bu hiç mantıklı değil.” diyor. Long Tesla olan tüm insanlarda ve ‘İşte, burada ölecek’ diyen tüm klâsik insanlarda gördüğünüz şey aynı… Bitcoin‘e uygulanan birebir mercek lakin muhtemelen 10 kat daha fazla..  

Preston Pysh: Bitcoin Nisan’da 95.000 doları ve Haziran’da 50.000 doları görecek

Bitcoin’in gelecekteki fiyatına gelince piyasa analisti Preston Pysh, Bitcoin’in iki ayda dik bir yükseliş yaşayacağını vurguluyor. Analist, önder kripto paranın %106’nın üzerinde çıkar elde ettiğini gösteren bir tweete atıfta bulunuyor.  Preston Pysh bahse yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Bunu tekrar çizdim ve bu yüzden grafikte söylüyorum. Bu olsun ya da olmasın, hiçbir fikrim yok… Lakin kısa müddet evvel yayınladığım grafiğe nazaran, Bitcoin artık Nisan ortasına kadar 95.000 doları hedefliyor.

Preston Pysh’a nazaran, Bitcoin yükselişine devam etmeden ve Haziran ayının sonunda 150.000 doları hedeflemeden evvel, muhtemelen 50.000 dolara geri gönderecek. Kriptokoin.com olarak daha evvel bildirdiğimiz üzere, daha fazla kripto para varsayımı için “İşte Bitcoin Milyarderinden Ses Getirecek BTC, Ethereum ve Altcoin Tahminleri” isimli makalemizi inceleyebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

Mastercard’dan Büyük Müjde: Kripto Paralar Desteklenecek! Bu Altcoin’ler Listede

20’nin Üzerinde İddiası Tuttu! İşte Yeni Bitcoin Kestirimi ve Olacaklar