içinde

Ünlü Analist Tezli: Bu Altcoin Yatırımcılarını Milyoner Yapacak!

Dünyaca ünlü kripto para trader’ı ve analisti Ben Armstrong, Ethereum tabanlı bir altcoin projesinin yatırımcılarını milyonerlere dönüştürme potansiyeline sahip olduğunu söylüyor.

Ben Armstrong: Bu altcoin projesi yatırımcılarını milyonerlere dönüştürebilir

Yeni tahlilinde ünlü kripto para trader’ı ve analisti Ben Armstrong, 442.000 YouTube abonesiyle değerli kestirimlerini paylaşıyor. Analist, bölüm süratli büyüme belirtileri göstermeye devam ederken merkezi olmayan borsaları (DEX) yakından izlediğini söylüyor. Ben Armstrong bahse yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

DEX’lere olan talep katlanarak artıyor. DEX’lerdeki süreç hacmi 2020’nin ortasında  %70 oranında artarak yakın vakitte tüm vakitlerin en yüksek düzeyi olan 1,52 milyar dolara ulaştı.

DEX’ler, kullanıcıların bir aracı yardımı olmadan müsaadesiz ve merkezi olmayan bir biçimde birbirleri ortasında token ticareti yapmalarına müsaade verir. Ben Armstrong, Injective Protocol (INJ)’ün merkezi olmayan finansmanın (DeFi) gerçek potansiyelini ortaya çıkarmaya yardımcı olduğunu söylüyor. Ben Armstrong hususa yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Binance tarafından desteklenen Injective Protocol, zincirler ortası türev alım satımına müsaade veren, büsbütün merkezi olmayan bir katman-iki protokolüdür. Injective Protocol sürat, güvenlik ve likiditeye odaklanarak bir DEX üzerindeki merkezi bir borsanın tüm özelliklerini sağlamayı amaçlıyor.

Ben Armstrong: Injective Protocol artan DEX talebinden yararlanmaya hazır

Ben Armstrong, Injective Protocol’ün kullanıcıların birden çok Blockchain’de çok çeşitli kripto varlıkların ticaretini yapmasına imkan tanıdığını vurguluyor. Analist, Injective Protocol’ün artan DEX talebinden yararlanmaya hazır olduğunu da ekliyor. Kripto analisti, Injective’in Protokol’ün lokal varlığı olan INJ’ye gelince, kripto paranın ağda birden fazla maksada hizmet ettiğini söylüyor. Ben Armstrong mevzuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

INJ tokenleri, INJ’de ödenen staking mükafatlarını almak için stake edilir. Stake INJ tokenleri de oylama ve idareye katılmak için kullanılır. Teklif vermek ve onlara oy vermek de gerekiyor. Bir kullanıcı ne kadar çok INJ tokeni tutarsa, idare tablosundaki sesi o kadar büyük olur. Ayrıyeten, Binance’de INJ ile ticaret yapmak size süreç fiyatlarında indirim sağlar.

Ben Armstrong: Injective Protocol %525 oranında fırlayabilir

Fiyat potansiyeli açısından Ben Armstrong, birlikte çalışabilir yeni jenerasyon DEX’in şu anki yaklaşık 16 dolarlık fiyatından %525 oranında fırlayabileceğine inanıyor. Ben Armstrong bahse yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Öyleyse INJ’nin fiyatının buradan nereye gittiğini görüyorum? Eh, altcoin lansmandan bu yana muhakkak ezdi. Bunun durduğunu görmüyorum. Kripto para başına 100 ABD dolarının katiyen gelecekte kartlarda yer alacağına inanıyorum.  

Kriptokoin.com olarak daha evvel bildirdiğimiz üzere, öbür altcoin haberleri için “Gizemli Trader: Büyük Para Yatırdım! Bu Altcoin Roketledi” isimli makalemizi inceleyebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

Bitcoin İçin Ünlü CEO’dan Ses Getirecek Tarif: “Para Mühendisliğinin Bir Şaheseri”

JPMorgan Açıkladı: “Büyük Şirketlerden Tesla’nın Bitcoin Hareketini Yapmasını Beklemeyin”