içinde

Ünlü Avukattan Ripple Davası ve XRP’ye Yönelik Sevindiren Kestirimler

Ünlü avukat Stephen Palley, ABD Menkul Değerler ve Borsa Komisyonu’nun (SEC) Ripple aleyhindeki davasını yorumluyor. Stephen Palley, ödeme firmasının Ripple davası kapsamında düzenleyici kurumla anlaşacağını kestirim ediyor.

Stephen Palley: Ripple yasal savaşın süratle bitmesini istiyor

Ünlü Blockchain ve kripto para avukatı Stephen Palley, Ripple‘ın SEC şikayetine verdiği süratli yanıtın, ödeme teşebbüsünün yasal savaşın süratle bitmesini istediğini gösterdiğine inanıyor. Stephen Palley hususa yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

30 gün daha isteseler ve daha sonra reddetselerdi şaşırmazdım. Ama yapmadılar. Yaklaşık bir ay sonra yanıt verdiler. Bu ne demek? Sanıkların birçoklarının bilakis, uyuşmazlıkların süratli bir biçimde çözülmesini sahiden istiyorlar.

Stephen Palley: SEC muhtemelen tüm ‘kötü’ dokümanlara ve silahlara aslında sahip

Stephen Palley ayrıyeten SEC’in bu erken etapta davasını büsbütün ortaya koyduğuna inandığını da söylüyor. Stephen Palley mevzuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Tipik olarak hukuk davalarında, dava bir mühlet ilerlemeden öbür tarafın evraklarını alamazsınız. Burada SEC, muhtemelen yaptırım süreci sırasında tüm dokümanları almıştır, bu nedenle asıl şikayet bu kadar uyumludur. Öteki bir deyişle, SEC muhtemelen tüm ‘kötü’ evraklara ve silahlara zati sahip ve bunları davaya dahil etti.

Blockchain avukatı: XRP ticareti ABD’deki borsalarda tekrar başlatılacak!

Blockchain avukatı, Ripple’ın XRP satışlarının bir “teklif” olarak görülmemesi gerektiğini savunarak sıkıntı vakitler geçirebileceğini ekliyor. Ripple kazandığında Stephen Palley, XRP ticaretinin ABD’deki borsalarda tekrar başlatılacağını belirtiyor. Stephen Palley hususa yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Ripple davası, hareket uygulamasından sonra, tahminen de ABD’de ticaretin tekrar başlamasına müsaade verme hüneriyle çözülmelidir. SEC muhtemelen ABD’li alıcıları etkileme konusunda tam manasıyla sağır değil ve olmamalıdır (şirket ya da baş adamları hakkında ne düşünürse düşünsün).

Kriptokoin.com olarak daha evvel bildirdiğimiz üzere, ABD Menkul Değerler ve Borsa Kurulu (SEC), geçtiğimiz aylarda Ripple’a resmen dava açtı. SEC bu dava kapsamında, Ripple ve şirketin CEO’su Brad Garlinghouse ile kurucu ortak Chris Larsen’ı, XRP aracılığıyla 1,3 milyar dolarlık kayıt dışı menkul değer satışı yapmakla suçluyor. 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

Cardano (ADA) Fiyatı Akıllı Mukavele Uygulamasının Akabinde Ne Kadar Arttı?

Trader: Bu Altcoin Çılgın Bir Ralliye Hazır! Bu Düzeylere Gidiyoruz