içinde

Ünlü komedyen ve fotoğrafçı Steve Best’in İlk FabriikX NFT koleksiyonu

Birleşik Krallık’ın en büyük komedyenlerinin benzersiz, dijital ve fiziksel koleksiyon ürünleri olarak sunduğu kamera arkası fotoğraflar

FabriikX , komedyen ve fotoğrafçı Steve Best’in yeni bir özel koleksiyonunun eklenmesiyle küratörlük odaklı NFT pazarını geliştirmeye devam ediyor.

Steve’in 25 yıllık komedi kariyeri nedeniyle, Jimmy Carr, Jack Whitehall, Jo Brand ve Stewart Lee dahil olmak üzere İngiliz komedisinin en büyük isimlerinden bazılarına özel, sahne arkası erişimi sağlandı.

Bu erişim sayesinde Steve Best, yakında çıkacak kitabından alınan bir güzel sanatlar fotoğrafçılığı koleksiyonu olan ilk NFT koleksiyonu Komedyenler Back to Front’u oluşturmak ve başlatmak için FabriikX ile ortaklık kuruyor.

Fotoğraf sevgisi ile komedi sevgisi iki kitap üretecek ve üçüncü kitabı – güzel sanatlar fotoğrafçılığının üst düzey bir sehpa kitabı olan Komedyenler – Eylül ayında yayınlanacak.

Steve Best, yeni kitabının yanı sıra ilk NFT koleksiyonunu oluşturmak ve piyasaya sürmek için FabriikX ile ortaklık kuruyor. Comedians Back to Front , komedyenleri sahne arkasında her performansta bir komedyen arkadaşının objektifinden gelen tüm kahkahaları, sinirleri ve heyecanlarıyla yakalayan, yakında çıkacak kitabından alınan bir güzel sanatlar fotoğrafçılığı koleksiyonudur.

Steve şöyle açıklıyor: “Sahne arkasında kameram olması beni diğer komedyenler için fotoğrafçı yapmıyor, sadece kameralı bir komedyen yapıyor, bu da gerçek atmosferi ve sanatçıların son derece kişisel, sahne öncesi anlarını yakalayabileceğim anlamına geliyor. ”

NFT‘leri düşürmek, hayranlara ve takipçilere, daha önce hiç paylaşılmamış bir anı yakalayan, türünün tek örneği bir çok duyusal dijital koleksiyona sahip olma fırsatı verecek. NFT’ler, hayranların hem dijital hem de fiziksel koleksiyonlara sahip olmaları ve eksiksiz bir pakete sahip olmaları için benzersiz bir fırsat sağlayacaktır.

NFT’lere girmesi için ona neyin ilham verdiğinden bahseden Steve şunları söyledi: “Sanırım birçok insan gibi, bir süredir NFT’lere gözüm vardı ama bu, aynı zamanda kriptoyla çok ilgili olan bir komedyen arkadaşım sayesinde oldu. beni FabriikX ile temasa geçirdi ve bu (dijital) ışığı görmemi sağladı!

Başlangıçta NFT’lere girmek heyecan vericidir (güzel sanatlar fotoğrafçılığı söz konusu olduğunda). Bu, daha yeni yaratıcıların/sanatçıların işlerini ortaya çıkarmaları ve sanat eserleri söz konusu olduğunda biraz alışılmışın dışında düşünmeleri için harika bir yol.”

FabriikX İş Operasyonları Lideri Lior Cyngiser: “Steve ve fotoğraf NFT’lerini FabriikX’te ağırlamaktan mutluluk duyuyoruz. Steve, komedyenin yan yana yaşamına yeni bir yön vermek için akıllıca birleştirdiği iki farklı sanatsal çevrede büyük saygı görüyor. Eşsiz arka planı, ustalıkla küratörlüğünü yaptığı bu nadir, sahne arkası fotoğrafçılığı NFT koleksiyonunu yüksek oranda tahsil edilebilir kılıyor.”

Yakın zamanda FabriikX’e düşen diğer sanatçıların NFT koleksiyonları arasında Diddy Wheldon’ın dördüncü koleksiyonu: Imagination , Nestor Andreev’in 2. koleksiyonu: Svetu Manastırı ve Historical Rarities’in 1. Vinyl Records koleksiyonu yer alıyor.

Steve Best hakkında

Steve Best İngiltere, Surrey’de büyüdü ve şimdi eşi, oğlu ve kızıyla birlikte Londra’da yaşıyor. Steve 1992’den beri İngiliz stand-up komedi devresinde ve bu süre içinde en iyi bilinen birçok komedyenle çalıştı ve arkadaş oldu. Yaklaşık on yıl önce Steve, fotoğrafçılık tutkusunu, çok özel bir şeyi ateşleyen ilk komedi aşkıyla birleştirmeye karar verdi. Bir komedyen olarak benzersiz kariyeri, sahne öncesi gerçek atmosferi ve komedyen arkadaşlarının derinden kişisel anlarını yakalamasını sağlıyor. Steve, komedyenlerin, sahne arkasının ve sahne önünden 1000’lerce samimi fotoğraf çekti ve bu da onu Joker Face, Comedy Snapshot ve Comedians (Eylül 2022’de yayınlanacak) olmak üzere üç kitap üretmeye yöneltti.

FabriikX Hakkında

FabriikX, yeni bir tür NFT pazaryeri deneyimidir. BSV blok zincirinin gücü üzerine inşa edilen FabriikX, sanat, spor ve müzik alanındaki en iyi içerik oluşturuculardan ustalıkla seçilmiş özel içeriklerin yanı sıra topluluğumuzdaki en iyi yaratıcı beyinlerin NFT’lerini sunar.

Fabriik için NFT’ler dijital koleksiyonlardan çok daha fazlasıdır – koleksiyoncuları en çok önemsedikleri içerik oluşturucular ve topluluklarla buluşturan deneyimlerdir.

FabriikX ayrıca müşterilerin NFT’leri doğrudan diğer koleksiyoncularla alıp satabilmeleri ve yeniden satabilmeleri ve anında ödeme alabilmeleri için ikincil bir pazar sunar. Ayrıca, basım veya transfer ücreti yoktur ve tüm veriler doğrudan zincir üzerinde yaşar.

Şu anda platformda yayında olan 837 NFT, satışa sunulan 18500’den fazla baskıya sahip.

Fabriik Hakkında

Fabriik, paranın geleceğine katılmayı bugün bir gerçeklik haline getirmek için blockchain teknolojisinin gücünü açığa çıkarmaya kendini adamış insanlardan oluşan, dijital olarak güçlendirilmiş bir finansal teknoloji şirketidir.

Fabriik’te , herkesin, her yerde, w3b ekonomisinde refahı yeniden tasavvur edebilmesi gerektiğine inanıyoruz . Misyonumuz, paranın geleceğine katılmayı bugün bir gerçeklik haline getirmek için blok zinciri teknolojisinin gücünü ortaya çıkarmaktır. Kişileri ve işletmeleri dijital varlıkları kolay, güvenli ve şeffaf bir şekilde satın alma, satma, depolama ve ticaret yapma konusunda güçlendiren araçlar ve hizmetler yaratıyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

Ne düşünüyorsun?

5g nedir

5G Nedir? Amerika taşıyıcıları şimdi bir tür 5G hücresel ağ başlattı Peki Türkiye’de 5G Ne zaman Gelecek

Binance’den MetaMask’e: Kripto Para Birimi Binance’den Kripto Cüzdanına Nasıl Aktarılır