içinde

Ünlü Kripto Analisti Coin Burea, CARDANO ADA COİN İÇİN BİTCOİNİ GEÇEBİLİR..

Yeni bir video güncellemesinde, Coin Bureau’nun sunucusu 2,1 milyon YouTube abonesine, güncellemenin planlandığı kadar sorunsuz gitmemesi durumunda ETH rakiplerini Merge’e karşı koruma olarak gördüğünü söylüyor.

Cardano ADA COİN ANLIK FİYAT

cryptopack id=”29115″]

Analist, aşağıdaki ifadeleri kullanıyor:

ETHEREUM’UN MERGE’ÜYLE İLGİLİ BİR ŞEYLER YANLIŞ GİDERSE, KİŞİSEL OLARAK KORUNMA YOLLARINDAN BİRİ, PORTFÖYÜN BİR PARÇASINA RAKİP AKILLI SÖZLEŞME PROJELERİNİN COİN’LERİNİ EKLEMEK. BUNA CARDANO’NUN ADA’SI DA DAHİL.


Analiste göre, Cardano’nun kendisi de Eylül ayında Vasil hard fork yükseltmesini bekliyor. Bu nedenle ADA Ethereum Merge’e karşı bir koruma görevi görüyor. Analist, aşağıdakileri ekliyor:

CARDANO, ETHEREUM’UN PROOF-OF-STAKE’E GEÇİŞİ SIRASINDA ÖLÇEKLENEBİLİRLİĞİNİ GELİŞTİRİRSE, KUŞKUSUZ STRATEJİK BİR HAREKET OLURDU. BUNUN NEDENİ, MERGE’ÜN BAŞARISIZ OLMASI VEYA ETH SAHİPLERİNİN BEKLENTİLERİNİ KARŞILAMAMASI DURUMUNDA CARDANO’YU KULLANICILARI VE YATIRIMCILARI KAZANMAK İÇİN MÜKEMMEL BİR KONUMA GETİRMESİDİR.


Coin Bureau, Cardano’da kazanç bekliyor
Analist, Cardano’nun piyasa değerine göre en büyük kriptoya karşı kazançlar görmeye hazır göründüğünü söylüyor. Analiste göre ADA, haftalık grafikte BTC’ye karşı bir değer kazanmak için gecikmiş görünüyor.

Bitcoin GÜNCEL FİYAT

#NamePriceMarket CapChangePrice Graph (24h)

“Bunun nedeni, ADA’nın çok haftalık bir ralli görmeden önce yaklaşık sekiz hafta boyunca ETH’ye karşı tarihsel olarak düşmesidir,” diye ekliyor. Analist, “Gördüğünüz gibi ADA, yaklaşık sekiz haftadır ETH’ye karşı düşüyor ve bir geri dönüş belirtileri gösteriyor,” diyor. Analist daha sonra Cardano’nun fiyatta yüzde 50’lik bir artış görebileceğini tahmin ediyor. Coin Bureau, aşağıdaki ifadeleri kullanıyor:

BTC’YE KARŞI DEĞER KAZANMANIN] FİAT PARA CİNSİNDEN ADA İÇİN DAHA YÜKSEK BİR FİYAT ANLAMINA GELMEDİĞİNİ, ANCAK ADA’NIN İTİBARİ PARA CİNSİNDEN GÜNLÜK VE HAFTALIK FİYAT HAREKETİNİN ÖNÜMÜZDEKİ HAFTALARDA YÜZDE 50’LİK BİR KAZANÇ GÖREBİLECEĞİNİ GÖSTERDİĞİNİ UNUTMAYIN. ANCAK BUNUN NİHAYETİNDE KRİPTO PİYASASININ KISA VADELİ BİR TOPARLANMA GÖRÜP GÖRMEYECEĞİNE BAĞLI OLDUĞUNU VURGULAMALIYIM. AYRICA CARDANO’NUN VASİL HARD FORK’UNUN PROJEYİ, ETHEREUM’UN YÜKSELTME SIRASINDA YAŞAYABİLECEĞİ AYNI TÜR SORUNLARA MARUZ BIRAKACAĞINI DA NOT EDİN. MUHTEMELEN BU YÜZDEN SOLANA GİBİ DİĞER ETHEREUM RAKİPLERİ HEM ETH HEM DE USD KARŞISINDA DAHA BÜYÜK BİR KIRILMANIN EŞİĞİNDE GÖRÜNÜYOR.

Yazım sırasında Bitcoin yüzde 1.8’lik bir düşüş ile 19.913 dolardan el değiştiriyor. Ethereum yüzde 2.6’lık değer kaybı ile 1.545 dolardan el değiştiriyor. ADA ise yüzde 2.3’lük düşüş ile 0.44 dolarda. Kriptokoin.com olarak da bildirdiğimiz gibi genel piyasa, geçtiğimiz Cuma günü FED Başkanı Jerome Powell’ın konuşmasından olumsuz etkilenmişti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

Axie Infinity ,Binance Ronin ağ geçidi sözleşmesine ait !

Elon Musk’ın Sosyal Medya Paylaşımını İlham Alan Doge Floki Listelendi !