içinde

Ünlü Türk Analist Altın, Gram Altın ve Gümüş’te Bu Düzeylere Dikkat Çekti!

Altın son günlerde karma ticaret seanslarından geçiyor ve yatırımcılarını düşündürüyor. Zira altın fiyatları tepe yaptıktan sonra çoğunlukla aşağı taraflı bir trendi takip etti. Bu düşüş eğilimi son devirde derinleşti. Artık gözler altın, gram altın ve gümüş fiyatlarına odaklanmış durumda.

Popüler Türk finansal analist Tunç Şatıroğlu’da bugün piyasaları yorumladı. Tunç Şatıroğlu, altın ve gümüş yatırımcılarının akıllarındaki soruları cevapladı ve gümüş fiyatları için olumlu görüşler paylaştı. Tunç Şatıroğlu, altın fiyatları için ise göstergelerin çok satış bölgesinde olduğunu vurguladı.

Tunç Şatıroğlu: Altın için göstergeler çok satış bölgesinde

Popüler Türk finansal analist Tunç Şatıroğlu, periyot dönem altın, dolar ve gümüş fiyatlarına yönelik öngörülerde bulunuyor. Tunç Şatıroğlu, bugün tekrar piyasaları yorumladı ve değerli açıklamalarda bulundu. Finansal analist, altın fiyatları için göstergelerin çok satış bölgesinde olduğunu belirterek şunları söyledi:

Altın dün 250 günlük üstel hareketli ortalamasını bir kez daha test etti ve üzerinde kaldı. Burada takviye bulması çok değerli. Göstergeler çok satış bölgesinde. Tam yükselişin başlayacağı yer olarak görünüyor. Fakat bugün de artışı görmeden yükseliş başladı diyemeyiz.

Popüler Türk finansal analist, gram altın’da eski 404 takviyesine dikkat çekiyor

Tunç Şatıroğlu açıklamalarının devamında gram altında da göstergelerin çok satış bölgesinde olduğunu belirtiyor. Ayrıyeten finansal analist, gram altın’da eski 404 dayanağına dikkat çekiyor. Tunç Şatıroğlu mevzuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Gram altında da göstergeler çok satış bölgesinde ve  neredeyse eski 404 dayanağına gelmek üzere. Ons için söylediklerim burada da geçerlidir.

Tunç Şatıroğlu: Altın’daki düşüş gümüş’ü aşağı çekse de tekrar toparlanıyor

Popüler Türk finansal analist, gümüş fiyatları için olumlu görüşler paylaştı. Tunç Şatıroğlu’na nazaran, gümüş altın’a nazaran, daha güçlü durmaya devam ediyor. Tunç Şatıroğlu mevzuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Gümüş altın’a nazaran, daha güçlü durmaya devam ediyor. Altın’daki düşüş gümüş’ü aşağı çekse de tekrar toparlandığını görüyoruz. 4 saatlikte gösterge AL’a döndü tekrar. ABD seansında da gücünü korursa tekrar 27,44 maksadına gidecektir.

Kriptokoin.com olarak daha evvel bildirdiğimiz üzere, altın varsayımlarına yönelik daha fazla bilgi için “Türk Altın Piyasaları Uzmanı: Gram Altın Bu Fiyatları Görebilir!” isimli makalemizi inceleyebilirsiniz.

Ne düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

Türk Altın Piyasaları Uzmanı: Gram Altın Bu Fiyatları Görebilir!

4 Uzman Altın’ın Gelecek Hafta, Mart’ta ve Aralık’ta Göreceği Düzeyleri Açıkladı!