içinde

Unstoppable Finance 12,5 Milyon Euro Yatırım Aldı Webilginç Kripto Para Haber

Webilginç Kripto Para Haber

Lightspeed Venture Partners, DeFi cüzdan teşebbüsü Unstoppable Finance için 12,5 milyon euroluk bir Seri A yatırım cinsine öncülük etti.

12,5 milyon euroluk başlangıç yatırımcıları ortasında Speedinvest, Rockaway Blockchain Fund, Backed VC, Inflection, Discovery Ventures, Fabric Ventures ve Anagram yer aldı.

Unstoppable Finance Ethereum’a Açılacak

Berlin merkezli bir teşebbüs olan Unstoppable Finance, Lightspeed Venture Partners liderliğinde 12,5 milyon euroluk (12,8 milyon dolar) başlangıç çeşidi aldı ve kripto cüzdanı teşebbüsünü harekete geçirdi.

Unstoppable, SolarisBank’ın kurucusu Peter Grosskopf, eski Soundcloud mühendisi Omid Aladini ve Almanya’nın en büyük ikinci borsası olan Börse Stuttgart’ın dijital varlıklar kolunun eski CEO’su Maximilian von Wallenberg-Pachaly tarafından kuruldu.

Unstoppable’ın Ultimate isimli cüzdanı, kripto meraklısı perakende yatırımcıları çekmek için fintech uygulamalarında görülen kaygan kullanıcı tecrübesinden yararlanmayı amaçlıyor. Gerisindeki grup, MetaMask ve Phantom üzere kripto mahallî tekliflere kıyasla daha kullanıcı dostu bir tecrübenin kitleleri çekeceğini düşünüyor.

Şirket, sırf getiri sağlayan protokolleri değil, jetonları değiştirmek için kullandığı merkezi olmayan borsaları da inceliyor. Unstoppable’ın kurucularına nazaran, mevcut hizmetler kullanıcıların erişmek istedikleri protokollere manuel olarak bağlanmasını gerektirirken, protokollere direkt uygulama içinden erişilebilir.

Unstoppable kurucularından Von Wallenberg-Pachaly, The Block ile yaptığı röportajda, başlattıkları teşebbüs için şunları söyledi:

“Yaptığımız şey, DeFi protokollerini taşınabilir ön uç tecrübesine derinlemesine entegre etmek. Bunu yapan öteki bir cüzdan yok.”

Unstoppable, başlangıçta Avrupa topraklarında bir iOS uygulaması olarak Solana blok zincirinde piyasaya sürülürken, bu yılın ilerleyen devirlerinde bir Android sürümü ile Ethereum uyumluluğunu uygulamayı planlıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

Mike Novogratz, Bitcoin’in Gidişatı Konusunda Emin Değil Webilginç Kripto Para Haber

BabyDoge Swap’in Testnet’i için Geri Sayım Başladı Webilginç Kripto Para Haber