içinde

Usta Analist: Radarımda! Bu Altcoin’ler 100x Yapacak

Ünlü kripto trader’ı ve analisti Lark Davis, 100 kat getiri sağlama potansiyeline sahip altcoin projelerinin nasıl bulunacağına ait stratejilerini açıklıyor. Ayrıyeten analist kimi altcoin projelerine işaret ediyor.

100 kat getiri sağlama potansiyeline sahip altcoin projeleri nasıl bulunur?

Yeni tahlilinde başarılı kripto trader’ı Lark Davis, 100 kat getiri sağlama potansiyeline sahip altcoin projelerinin nasıl bulunacağını açıklıyor. Analist, bunun yolunun Ethereum (ETH) dışındaki Blockchain’lerde çalışan merkezi olmayan finans (DeFi) protokollerini denetim etmek olduğunu söylüyor. Lark Davis hususa yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Şu anda DeFi, Ethereum üzerinde uğraş ediyor. Ortalama bir kullanıcı, çok fazla GAS fiyatı ödüyor… Yüksek fiyatlar şu anda başka zincirlerde DeFi için büyük bir fırsat oluşturuyor. Örneğin; Cosmos (ATOM) SDK tabanlı DeFi, muhtemelen şu anda kriptoda meydana gelen en küçümsenen şeylerden biri. KAVA ve HARD Protocol (HARD) ve njective Protocol (INJ) üzere şeylerimiz var… Orada daha küçük fiyatların peşindeler… Ethereum’a ödeyeceğiniz fiyatların bir kısmını ödeyebilirsiniz.

Lark Davis: DeFi’nin Polkadot’a (DOT) gelmesini yakından takip ediyorum

Lark Davis, birlikte çalışabilirlik protokolündeki kripto paraların çok fazla potansiyele sahip olduğuna inanıyor. Analist, bilhassa DeFi’nin Polkadot’a (DOT) gelmesini yakından takip ettiğini ekliyor. Lark Davis mevzuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Bunun hakkında düşün. Şu anda birinci 100’de tek bir Polkadot DeFi protokolü yok. Polkadot DeFi kripto paraları için bu noktada en yüksek piyasa kıymeti, Polkastarter (POLS) için 120 milyon dolar gibi… Yani Polkadot’a gelen bu DeFi protokollerinden rastgele biri gelecekte emsal düzeylere ulaşabilirse gzüel olur. Bu mevcut Polkadot tabanlı en değerli DeFi protokolü için 60 kat kar demektir.

Lark Davis: Ethereum için ikinci katman ölçeklendirme tahlillerine de bakıyorum

Kripto etkileyicisi, bir sonraki büyük kazananı bulmak için Ethereum için ikinci katman ölçeklendirme tahlillerine de bakıyor. Analist, Blokchain ölçeklenebilirlik protokolü Matic Network’ün (MATIC), protokol aslında çalışan bir esere ve büyüyen bir ekosisteme sahip olduğu için, bu alanda açık bir önder olduğunu söylüyor. Lark Davis bahse yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Matic ve üzerine inşa edilen tahliller, izlemek için uygun bir alan olabilir.

Lark Davis: Token satışlarını izleyin! 100x yapanlar var

Lark Davis’in takip ettiği son alan token satışlarıdır. Analist, token satışlarına katılan yatırımcı sayısının nispeten düşük olduğunu söylüyor. Lark Davis hususa yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Token satışları yatırımcılar için büyük getiri sağlıyor. Sadece bu yıl, muhtemelen 50 kat yahut daha fazlasını yapan bir düzine token satışı oldu.  Meczupluk bu… Hatta bir çift 100x yaptı.

Lark Davis: Umbrella ve DAO Ventures’i izliyorum

Kripto etkileyicisi, ikinci katman oracle tahlili olduğu için Umbrella’nın token satışını izlediğini öylüyor. Lark Davis mevzuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Diğer oracle’lerin sağlayamayacağı dataları yahut öteki oracle’lerin rekabet edemeyeceği fiyatları sağlayabilirler. Bu da projeyi çok, çok enteresan kılıyor.

Lark Davis’in radarındaki bir diğer token satışı DAO Ventures’dir. DAO Ventures projesi, Polkadot ve Ethereum (ETH) üzerinde çalışacak bir DeFi robo danışmanı ve otomatik para yöneticisidir. Kriptokoin.com olarak daha evvel bildirdiğimiz üzere, Lark Davis’in patlayacağına inandığı öbür altcoin proejeleri için “Usta Trader, Şubat’ta Patlayacak En Düzgün 5 Altcoin’i Açıkladı!”isimli makalemizi inceleyebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

Ethereum Fiyatı İçin Sırada Ne Var? Ünlü Kâhin’e Sorduk

Ripple’dan Çok Konuşulacak Argümanlar: SEC XRP’nin Yok Olmasından Sorumlu!