içinde

Usta Trader, Şubat’ta Patlayacak En Güzel 5 Altcoin’i Açıkladı!

Ünlü kripto para trader’ı ve analisti Lark Davis, bu ay satın alınacak en yeterli altcoin projelerinin isimlerini açıklıyor. Lark Davis’a nazaran, bu kripto paralar güçlü yükselecek.

Lark Davis: Ethereum önümüzdeki haftalarda pahasını ikiye katlayabilir

Lark Davis, yeni bir görüntüde 195.000 YouTube abonesine, Ethereum’un (ETH) güçlü temel katalizörler sayesinde önümüzdeki haftalarda bedelini ikiye katlayabileceğini söyledi. Lark Davis hususa yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Şu anda Ethereum için fiyat keşfine gidiyoruz. Bu çok heyecan verici bir devir ve işler çok çok süratli ilerleyebilir… Ethereum, açıkça görüldüğü üzere gelecek olan CME vadeli süreçlerinin lansmanı da dahil olmak üzere çok sayıda yükseliş katalizörüne sahip. Galaxy Digital Ethereum fonu başlıyor ve kurumlara Ethereum’a direkt yatırım yapmanın büyük bir yolunu sunuyor. Grayscale, Ethereum’u tekrar satın almaya başladı ve aslında o kadar tanınan ki Grayscale yatırımcıları Bitcoin’den daha fazla Ethereum satın alıyor.

Lark Davis: Tanınan altcoin Elrond (EGLD) büyük yükselecek

Analistin listesinde ikinci sırada gelen kripto para, yüksek verimli Blockchain projesi Elrond (EGLD)’dur. Lark Davis, protokolün Maiar cüzdanını piyasaya sürmesinden sonra büyük bir ay geçirebileceğini söyledi. Lark Davis mevzuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Maiar, kripto alıp satmanıza müsaade veren Elrond’un harika kullanıcı dostu bir cüzdan uygulamasıdır. Ayrıca, çeşitli DeFi (merkezi olmayan finans) eserleriyle etkileşime girmenize müsaade verecek… Hem kripto cüzdanı hem de ödeme uygulaması. Şimdi lansmandan sonraki dört gün içinde, Elrond’daki toplam süreç sayısı iki katına çıktı. Şimdiden yüz binlerce indirme var.

Lark Davis, Blockchain ağı Cosmos’ta (ATOM) da yükselişte!

Lark Davis ayrıyeten birlikte çalışabilir Blockchain ağı Cosmos‘ta (ATOM) da yükselişte. Usta analist kripto paranın kendi ekosistemini sessizce kurduğu için radarın altında uçtuğunu söylüyor. Lark Davis hususa yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Piyasadaki en büyük kripto paraların birden fazla aslında Cosmos Tendermint SDK kullanılarak inşa edildi ve Cosmos’u kripto alanında daima büyüyen bir kozmosun merkezi haline getirdi. Ve şu anda Cosmos için gelen büyük haber, Stargate yükseltmesinin başlatılması… Blockchain’lerin birbirleriyle konuşması gerekiyor. Stargate yükseltmesi, tüm Tendermint tabanlı zincirlerin birlikte çalışabilirlik açısından büyük bir adım atabileceği manasına geliyor.

Lark Davis: Cardano (ADA) için hudut gökyüzü!

Lark Davis’e nazaran bu ay satın alınacak dördüncü altcoin, Ethereum rakibi Blockchain’lerde bir token iktisadı başlatmayı planladığı için Cardano (ADA). Lark Davis hususa yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Bu tokenlerin fırlatılmaya başladığını gördüğümüzde, hudut gökyüzü… Şubat ve Mart, Cardano için büyük aylar. Zira akıllı mukaveleler devreye girdiğinde ve şu anda Ethereum GAS fiyatlarının ne kadar acı verici olduğunu düşündüğümüz için… Cardano için büyük aylar, muhakkak burada rakiplerin devreye girip iz bırakmaları için bir fırsat.

Lark Davis: Polkadot’ta 100 dolar neredeyse epeyce muhafazakar bir tahmin

Lark Davis’in listesindeki son kripto para, “bir Blockchain’in mutlak canavarı” olarak bahsettiği Polkadot’tur (DOT). Lark Davis bahse yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Bu şey çok daha yükseğe çıkacak. Aslında, Polkadot ekosistemi için olup biten her şeyi göz önünde bulundurursak, 100 dolar neredeyse epeyce muhafazakar bir iddia üzere görünüyor. Zira 20 dolara sahiden çok süratli bir halde tırmanmayı başardı.

Kriptokoin.com olarak daha evvel bildirdiğimiz üzere, Lark Davis’in öteki altcoin kestirimleri için “Usta Trader: Dikkat Edin! Bu Beş Altcoin 100x Yapacak” isimli makalemizi inceleyebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

Teknik Kâhin: İzleyin! Bitcoin Fiyatı Bugün Bu Düzeyleri Görebilir

Bu 13 Altcoin İçin Kritik Hafta! İşte İzlemeniz Gereken Tarihler…