içinde

Valve Yeni Bir VR Gözlük Üzerinde Çalışıyor Olabilir Webilginç Kripto Para Haber


Webilginç Kripto Para Haber

Half-Life ve Dota gibi çağdaş oyun klasiklerinin geliştiricisi olmaktan, Steam ile endüstrinin en büyük PC oyun mağazasını kurmaya kadar, Valve’in gelişimi dudak uçuklattı. Son on yılını donanım dünyasında yer açmaya çalışarak geçiren Washington merkezli şirket, Steam Deck ile de birçok kişiyi şaşırttı.

Valve iddialara göre şimdi yeni bir VR gözlük üzerine çalışıyor. Bu çalışmayla alakalı haberler bu hafta yapılan patent başvuruları sayesinde ortaya çıktı. Son zamanlarda Valve’nin VR gözlüğü üzerinde çalıştığına dair dedikodular dönüyordu. Hatta bazı yazılımcılar Steam kodunu incelerken Deckard olarak adlandırılan bir VR gözlüğü için hazırlanmış kodlar buldu. Valve VR gözlüğünün yeni kod adının Deckard olduğu düşünülüyor.

Valve tarafından Aralık 2021’de yapılan bir patent başvurusu 16 Haziran itibarıyla ortaya çıktı ve bu başvuruda, bağımsız bir birimin temelini oluşturabilecek yeni bir VR başlığı için planlar yer alıyor. Bu bir patent başvurusudur, bu nedenle Valve’in hala aktif olarak VR üzerinde çalıştığı gerçeğini vurgulasa da, böyle bir kulaklığın var olduğunu veya var olacağını garanti etmez.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

Huobi, İşe Alma Siyasetlerini Gözden Geçiriyor Webilginç Kripto Para Haber

Orta Afrika Cumhuriyeti Yeni Projesi Sango’yu Tanıttı Webilginç Kripto Para Haber