içinde

Visa, özel limitsiz Bitcoin kartını piyasaya sürdü!

 Kripto para piyasası genişledikçe, daha fazla şirket sunduğu fırsatları tanımaya ve dijital varlıkları operasyonlarına dahil etmenin yanı sıra müşterileri için kripto ile ilgili hizmetler sunmanın yollarını aramaya başlıyor.

Visa, o ülkede özel ‘limitsiz’ Bitcoin kartını piyasaya sürdü!

Bu şirketlerden biri, 3 Temmuz’da yapılan bir basın açıklamasında Birleşik Arap Emirlikleri’nde ‘ bitcoin black’ adlı özel bir VIP kripto kredi kartı başlatan dünyanın en büyük ödeme ağı VISA’dır.

Basın açıklamasına göre, ilk kez 2021’de piyasaya sürülen kart, dünya çapında sadece 10.000 üyeye davet edilerek kullanılabiliyor ve Bitcoin’lerini ( BTC ) ve diğer büyük kripto paralarını harcanabilir nakde çevirmelerine izin veriyor. Davet, bitcoin black web sitesi aracılığıyla talep edilebiliyor.

Bildirildiğine göre, kart sahibinin kripto para birimi tarafından güvence altına alındı ​​ve Visa’nın kabul edildiği dünyanın herhangi bir yerinde harcama yapmama limiti gibi premium avantajların yanı sıra özel SPND jetonlarında %10’a kadar geri ödüller sunuyor.

Kripto yoluyla lüks mallara kolay erişim

Bu özel kart, sahiplerinin bitcoinblack’in “lüks saatler, cüzdanlar, arabalar, charter jet fırsatları, özel malikaneye erişim ve daha fazlasını içeren küratörlüğünde bir çevrimiçi butik” olan Haute Living Luxury Marketplace’teki çeşitli lüks ürünler için ödüller harcamasına olanak tanıyor ve yakında piyasaya sürülmesi bekleniyor.

Bu gelişme hakkında yorum yapan bitcoinblack CEO’su Prakash Chand şunları söyledi:

“Kriptoda inanılmaz zenginliğe sahip insanlar, kriptolarını kolayca harcamanın ve bunun için ödüllendirilmenin bir yoluna ihtiyaç duyuyorlardı. bitcoinblack, Visa’nın kabul edildiği 140’tan fazla ülke de dahil olmak üzere dünyanın neresinde olurlarsa olsunlar kriptolarını iş veya eğlence için kullanmak isteyen yüksek net değere sahip bireyler için mükemmel şekilde uygundur.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

Ne düşünüyorsun?

Shapeshift Nedir? FOX Coin Ne İşe Yarar?

Sevgi izi Nasıl YAPILIR ?