içinde

Voxies VOXEL Nedir?

Binance,  Voxies’in (VOXEL) Binance Launchpad’deki 25. Proje olduğunu duyurdu. Borsa, VOXEL için Launchpad abonelik formatını takip edecek.

Kullanıcıların BNB bakiyesini kaydetme süresi 07.12.2021 ile 14.12.2021 tarihleri içinde 7 gün olacak. Peki Voxies (VOXEL) nelerdir? Kriptokoin.Com olarak, Voxies (VOXEL) nedir? Sorusuna sizler için cevap aradık, işte projenin incelemesi…

Binance Launchpad’deki 25. Proje: Voxies (VOXEL) nelerdir?

Voxies, Blockchain üstünde oynaması ücretsiz, 3D sıra tabanlı bir taktik RPG oyunudur. Voxies’in ana oynanışı, geleneksel bir RPG ve taktik oyuna benzer, sadece Blockchain teknolojisi ile desteklenmektedir ve sahiplik, oyunun temel kavramlarının merkezinde yer alır. Takım tabanlı bir taktik oyun olarak, oyuncular oyundaki birden fazla karakteri kontrol edebilir ve her karakter, doğrudan NFT’lere ilişkin olan veya oyun tarafından oynaması parasız oyuncular için sağlanan Voxies ile temsil edilebilir.

Oyuncular, oyunu oynamak için kripto para birimleri ile herhangi bir deneyime gereksinim duymazlar ve oyun içi aktiviteleri aracılığıyla Voxel tokenleri kazanmak için Voxie NFT’lerine sahip olmaları gerekmez. Oyuncular adım atmak için herhangi bir sermayeye ihtiyaç duymadığından Voxies, daha fazla oyuncu benimsemesine haiz olabilecek. Voxies’in oyun içi mekaniği (pazar yeri, ekipman işçiliği ve PvP savaşları), VOXEL tokenleri için birincil talep itici güç olacak.
VOXEL, Voxies’in yerel hizmet tokenidir ve Voxie Tactics oyununda para birimi olarak kullanılacak ve oyunda kullanılacak yeni silahlar, zırhlar veya öğeler satın almak benzer biçimde tüm oyun içi işlevler için kullanılacak. VOXEL tokenleri, oyunu oynayarak ve muayyen görevleri yerine getirerek de kazanılabilir: Örneğin, her savaştan sonrasında, savaşın başarısına bağlı olarak VOXEL tokenleri (ve potansiyel olarak daha nadir NFT eşya ödülleri) ile ödüllendirileceksiniz. Keşif modu ayrıca VOXEL tokenini ‘bulma’ ve toplamanın yollarını sunacak, dünyadaki NPC’lere yardım edecek ve onlar için görevleri tamamlamak, potansiyel olarak ödül ve VOXEL tokenleri kazanmanın başka bir yoludur.

Temel özellikler ve öne çıkanlar

Oyun içi pazar yeri: Oyuncular, pazar yerinde oyun içi öğeleri (örn. Karakterler, Ekipman, NFT öğeleri) takas edebilirler.

Rekabetçi maçlar: Kullanıcılar, VOXEL ödülleri kazanmak için 2 tür Oyuncuya Karşı Oyuncu (PvP) maçına katılabilecekler. Biri oyuncuların sahip olduğu karakterlere dayalı olacak, diğeri ise her iki oyuncu için aynı karakter setine dayalı olacak.

Crafting: Oyuncular, öğelerini geliştirmek için oyunların farklı öğelerini birleştirebilecek ve bu da öğelerinin etkinliğini ve nadirliğini artıracak.

 

Voxies NFT’leri: 9999 Voxie NFT‘leri bir bağlanma eğrisinde satıldı. Orijinal genesis 10k Voxies, Stones isminde oyun içi bir öğeyle yeni nesil karakterleri üretebilecek.
VOXEL token satış detayları
Token Adı: Voxies (VOXEL)
Launchpad Hard Cap: 6.000.000 USD
Kullanıcı Başına Hard Cap: 15.000 USD (75.000 VOXEL)
Toplam Token Arzı: 300.000.000 VOXEL
Binance Launchpad’e Tahsis Edilen Toplam Token: 30.000.000 VOXEL (Toplam Token Arzının %10’u)
Public Sale Token Fiyatı: 1 VOXEL = 0.2 USD (BNB cinsinden fiyat abonelikten önce belirlenecek)
Token Satış Formatı: Abonelik
Desteklenen Oturumlar: Yalnızca BNB

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

Ne düşünüyorsun?

Sanarsın İstanbul’dan Arazi Alıyorsun “Sanal Araziler” Metaverse Dünyasında Hakim !

SHIBA INU Shıb Coin Yakıma Hazırlanıyor ! Metaverse hazırlığında !