içinde

Voyager, 11 Ağustos’ta Para Çekme Süreçlerini Başlatmayı Planlıyor Webilginç Kripto Para Haber

Webilginç Kripto Para Haber

Kripto kredi platformu Voyager, 11 Ağustos’ta para çekme süreçlerini yine başlatmayı planlıyor.

Platform, likidite krizi sebebiyle kullanıcıların alım satım, para çekme ve yatırma süreçlerini askıya aldığını açıklamıştı. Yaklaşık iki aylık bir mühletin akabinde, para çekme süreçlerinin tekrardan başlatılması gündemde.

Voyager yaptığı açıklamada, hesaplarında ABD doları bulunan kullanıcıların, 11 Ağustos’tan itibaren 24 saatlik bir mühlet içinde 100.000 dolara kadar para çekebileceğini ve bu paraları 5-10 iş günü içerisinde alabileceklerini lisana getirdi. Voyager’in bu duyurusu, şirketin Metropolitan Commercial Bank’ta tutulan 270 milyon dolarlık müşteri fonlarını iade etme kararından kısa bir müddet sonra geldi.

“Talepler mümkün olan en kısa müddette işlenecek. Lakin dolandırıcılık incelemeleri üzere manuel incelemeler de kelam konusu olacak. Fonların geri alınması, müşterilerin nakitlerini aktardığı bankalara bağlı olacak”

Kripto kredi platformu, 5 Temmuz’da Kısım 11 iflas müracaatında bulundu ve bunun müşterilerin tekrar fonlarına ulaşabilmesi planının bir kesimi olduğunu kaydetti.

Voyager daha evvel Alameda ve FTX’ten gelen satın alma tekliflerini reddetse de, daha sonra şirketin potansiyel satışının düşünüldüğü söz edildi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

Kuzey Koreli Hacker’lar, DeFi Protokolüne Sızma Teşebbüsünde Bulundu Webilginç Kripto Para Haber

Slope Wallet, Çalınan Fonları İadesi Durumunda %10’luk Kısmını Ödül Olarak Verecek Webilginç Kripto Para Haber