içinde

Wakanda Inu coin nedir? Aquagoat coin yorum

Wakanda Inu coin nelerdir?, Aquagoat coin yorumları, Wakanda Inu coin fiyatı, Aquagoat coin fiyatlarının yanı sıra Wakanda Inu ve Aquagoat coin ile alakalı herşeyi yazacağız.

Wakanda Inu coin Nedir?

Kripto para biriminin 2021’deki büyümesi yardımıyla, birçok mem tokenı, organizatörleri ve bugün kripto alanında meme tokenlarının ve madeni tokenlarının önemi göz önüne alındığında, 2021’de coin pazarında en çok ve mühim bir büyüme görmüş oldu.

Wakanda Inu, kripto para piyasasına girmesinden bu yana değer ve değerdeki büyümesi artmaya devam etmiş olduğu için bu yıl coin pazarında büyük adımlar atmakta olan bu tür mem belirteçlerinden biridir.

Topluluk odaklı bir token olan tokenın, Afrika kıtasındaki kripto para teknolojisini artırdığı ve kıtanın kripto alanında her şekilde yer almasına yardımcı olduğu söyleniyor.

Adından da anlaşılacağı şeklinde, Wakanda Inu belirteci, büyük ekranlarda tasvir edildiği gibi Afrika ve teknoloji ile ilişkili bir terim ve isim olan Wakanda adına öncelik verir.

Yatırımcıların ve kripto kullanıcılarının fonlarını Wakanda Inu belirtecine yatırmadan ilkin bilmeleri ihtiyaç duyulan birtakım temel bilgiler vardır.

Wkd coin nelerdir?
Wakanda Inu coin bir mem belirtecidir, doğrusu 2021’de kripto alandaki meme belirteçlerinin istikrarlı başarısı göz önüne alındığında, jeton coin pazarında bir mısra belirtecidir.
Wakana Inu token, kripto para piyasasında güçlü bir meme madeni para sahipleri topluluğu oluşturmayı amaçlamaktadır.
Wakanda Inu tokenı, borsa ve tecim platformu Quidax’ta piyasaya sürülmesiyle, coin piyasasında yüzde ve fiyatta mühim bir artış gördü.
Wakanda Inu Binance Smart Chain ağında çalışır ve Wakanda Inu belirteci bir BEP-20 belirteci haline getirir.
Wakanda Inu jetonu lansman gününde kaç BNB topladı? 985.000.000.000.000.000 tane toplanmıştır.
Wakanda token arzının %30’unu kilitli likidite için bırakılmıştır.
Wakanda Inu, Diğer %20’si pazarlama için, %36’sı ise halka aleni satış için bekletilir. Son olarak, %4 hayır için bırakılır ve daha sonra jetondaki geliştirme için %10 daha tutulur.
Wakanda coin fiyatı kaç dolar?

Sahip sayısındaki dalgalanması ve madeni para piyasasındaki fiyatı ile Wakanda Inu ekşi maksimum düzeyde büyüdü ve kripto alanında büyümeye devam edeceği tahmin ediliyor. Bu yazının yazıldığı saat itibarıyla Wakanda Inu coin fiyatı 0,00000039 dolar.

Wakanda Inu Sözleşme adresi nedir? 0x5344C20FD242545F31723689662AC12b9556fC3d.

Wakanda Inu coin nasıl satın alınır?

Wakanda PancakeSwap’ta son lansmanından bu yana, Wakanda Inu token Binance ve coin üssü gibi büyük borsalarda listelenmemiştir, sadece yeniden de ilgilenen yatırımcılar ve kullanıcılar tarafından satın alınabilir ve saklanabilir.

İşte PancakeSwap kullanarak Wakanda Inu coin’i nasıl satın alacağınız hakkında rahat bir adım adım klavuz:

Kullanıcılar Binance yada CoinBase benzer biçimde büyük borsa ve ticaret platformlarından Bitcoin yada BNB gibi büyük bir coin satın alabilir.
Satın alındıktan sonra, Wakaknda Inu belirtecini satın almayı kolaylaştırmak için BNB’yi Trust Wallet’a çekin.
Lütfen Güven Cüzdanı platformundaki DApps bölümüne gidin ve başarıyla geri çekildiğinde açın.
PancakeSwap’a gidin ve açıldığında “İlk” kısmına işlem için ihtiyaç duyulan BNB sayısını girin. Ve “To” bölümünde, yayınlanan madeni para açılır listesinden Wakanda Inu coin’i seçin.
Tamamlandığında, BNB’yi Wakanda Inu altcoin ile değiştirmek için “Takas” düğmesine tıklayın.
Başarılı bir şekilde yapıldığında, Wakana Inu parası kullanıcının cüzdanında saklanacaktır.
Aquagoat coin Nedir?

Aquagoat coin, kullanıcıları ve yatırımcıları için basit, emin ve güvenli işlemler sağlayan merkezi olmayan bir verim belirtecidir.

AQUAGOAT Coin haberleri
Aquagoat coin, kullanıcıları ve yatırımcıları için kolay, güvenli ve güvenli işlemler sağlayan merkezi olmayan bir verim belirtecidir.
Aquagoat belirtecinin ekolojik önemini ve ilgi düzeyini algılamak da oldukca önemlidir. Çevreye zarar vermeden kriptoları daha yeterli ve emin bir şekilde üretmeye odaklanır.
Aquagoat öteki birtakım belirteçlerin aksine, madencilik işlemleri muhit için birazcık tehlikeli olduğunu kanıtladı ve iklimi etkiledi.
Aquagoat V1 to V2, NFT pazarında malzeme satın almak, kullanıcılar ve yatırımcılar için daha çok gelir ve kar elde etmek için staking ve havuzlama dahil olmak üzere çeşitli şeyler için kullanılabilir.
Aquagoat coin, hem de çevreye yardımcı olmak ve daha iyi iklimler inşa etmek amacıyla, temel olarak okyanusları temizlemek ve pak bir muhit tutmak için kullanılan “okyanus mavisi fonuna” fon hibe etmek için başvurdu.
AQUAGOAT Coin yorumları
AquaGoat Finance oluşturulduğunda toplam 100 Katrilyon arza haizdir. Bu toplam miktarın %40’ı madeni paranın/jetonun gücü olarak durması için bir yanık cüzdanına gönderilecektir.
İşlem ücreti maksimum arzın %4’üne kadardır ve %50’si hâlâ likiditededir.
%30’sevinç bölümü Aquagoat sahiplerine dağıtılır ve yatırımcılar arasında paylaşılır.
Daha sonrasında yakılan Aquagoat coin yüzdesi için madalyonun toplam %20’sidir.
Aquagoat Coin fiyatı nelerdir?

Bu makalenin yazıldığı tarihten ötürü, Aquagoat coin’in fiyatındaki artış ve piyasadaki son tırmanışı ile fiyatı- 0.0000000157’dir. Aquagoat coin kontrat adresi  nelerdir? 0x07af67b392b7a202fad8e0fbc64c34f33102165b

Aquagoat coin, coinmarketcap’te 3742 numaralı piyasa sıralamasına haizdir ve bu da onu kazandığında kuvvetli bir coin haline getirir.

Aquagoat coin iyi mi satın alınır?

Aquagoat coin büyük borsalarda listelenmese de, açıklanacak değişik yollarla satın alınabilir. İlgilenen yatırımcılar ve kullanıcılar Aquagoat coin’i aşağıdaki adımlarla satın alabilir. Aquagoat coin hangi borsada? Sorusunun cevabıda aşağıda.

Aquagoat Coin nereden alınır?
Kullanıcılar Bitcoin, Ethereum veya BNB gibi ana akım coin’leri Binance, Coinbase şeklinde mühim borsalardan satın alabilir.
Kullanıcılar hemen sonra esasen satın alınan bu jetonları Güven Cüzdanı Hesaplarına göndermeniz yeterlidir (Not: Güven Cüzdanı, değişik paraların her zaman depolanabileceği ve kullanılabileceği bir cüzdandır).
Paraları Güven Cüzdanı’na gönderdikten sonra, şimdi Bitcoin yada BNB’yi itimat Cüzdanındaki Aquagoat coin ile değişiklik yapma tarihi.
Kullanıcılar ve yatırımcılar kriptoların değişimi için Pancake Swap platformunu seçebilirler. Krep Takası sekmesine gidin ve açın.
Pancake Swap platformunda, “From” düğmesini seçin ve takas için zaten satın alınan kriptoyu seçin, bu durumda Bitcoin yada BNB.
Ardından, “To” düğmesine gidin ve arama düğmesini seçin, buraya Aquagoat coin jetonunun sözleşme adresini girecek ve arkasından seçeceksiniz.
Bu adımdan sonra, Aquagoat belirteci için değiştirmek istediğiniz Bitcoin yada BNB sayısını girin ve onayla’ya tıklayın.
Bu şekilde, Aquagoat coin tokenını kolayca satın alabilir ve Güven Cüzdanınızda saklayabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

Yeşilçam’ın Efsane Yıldızı Kemal Sunal’ın NFT Koleksiyonu Çok Yakında!

TR3ZOR Token HAKKINDA TR3ZOR Token Projesi ve Yol Haritası