içinde

Wall Street Games WSG

METAVERSE
METAVERSE

28tem 2021

Coingecko verilerine göre son 7 günde %2717.1 oranında artış gösteren Wall Street Games (WSG), oyuncuların kripto para ödülleri için eğlenceli ve basit oyunlarla birbirleriyle savaştığı yeni nesil hibrit Blockchain tabanlı bir çevrim içi oyun platformudur.

Wall Street Games WSG COİN SON DAKİKA FİYAT !

YouTube video

Reddit’teki Wall Street Bets’in grubunun oluşturduğu token Binance Smart Chain ağında kurulmuş olup native tokeni WSG’dir. Wall Street Games ile şu anda işlem yapılan en büyük borsalar Gate.io, BitMart, PancakeSwap (V2) ve MEXC’dir.

28 Temmuz tarihi itibariyle Coingecko’da 0,000000252393 dolardan işlem gören WSG coin, yazının yazıldığı sırada son 24 saatte %55 oranında yükseldi.

Wall Street Games Nasıl Bir Oyun?
Wall Street Games oyununda iki oyuncu birbirine karşı yeteneklerini sergiler ve her oyundaki gibi bir kazanan veya kaybeden olur. Oyuncular kripto para cüzdanlarını bağlayarak istedikleri oyuna katılarak kripto para ödülleri kazanmaya çalışır.

Cüzdanını Wall Street Games platformuna bağlayan kullanıcılar, istediği herhangi bir oyuna katılarak oyunları kazanmaya çalışır. Yapılan açıklamaya göre, kazanan oyuncular ödül miktarının %94.5’ini alırken %5,5 ise WSG hazinesine gidiyor. Kullanıcı bir referansla gelmişse %0.5 i referans sahibine aktarılılıyor.

Ayrıca, Wall Street Games platformunun çok uluslu oyun şirketleri için çalışan deneyimli Blockchain ve oyun geliştiricileri tarafından inşa edildiği de aktarılanlar arasında.

Sorumluluk Reddi: Burada ifade edilen görüş yatırım tavsiyesi değildir – sadece bilgilendirme amaçlıdır. https://www.webilginc.com/ ‘in görüşünü yansıtmak zorunda değildir. Her yatırım ve tüm ticaret risk içerir, bu nedenle karar vermeden önce daima kendi araştırmanızı yapmalısınız.

Sorumluluk Reddi: Burada ifade edilen görüş yatırım tavsiyesi değildir – sadece bilgilendirme amaçlıdır. Webilginc.com  ‘in görüşünü yansıtmak zorunda değildir. Her yatırım ve tüm ticaret risk içerir, bu nedenle karar vermeden önce daima kendi araştırmanızı yapmalısınız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

syms

SYM Coin Son Dakika Şeyma Subaşı Coin Nerdeyse 1000X Arttı!

DOGECOİN

Dogecoin Kurucu Ortağı Açıkladı! Kripto Dünyası Dolandırıcılığı Kolay..