içinde

Webilginç Android Uygulaması İle Günlük Kripto Analizleri Yapmak

LOGO WEBİLGİNÇ
LOGO WEBİLGİNÇ

‘Aranan Son dakika Kripto Para, Borsada Son dakika Aranan hisse Haberleri ve Bir çok Yorumlarla Web Sitemiz Aklınızdaki Soru işaretlerini ortadan kaldırmada yardımcı olabilir.. ”


Sloganıyla google play üzerinde yayınladığımız android coin son dakika uygulamamız sizlere anlık olarak kripto para haber,yorum analiz gibi cevap beklenmtilerinizi karşılamak üzere tasarladığımız kripto para uygulamamız yayında.

Sizlerin yapmanız gereken sadece google üzerinden android telefonalrınızdan coin son dakika yazıp uygulamamımızı yüklemeniz yada buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.


Webilginç android uygulamamız da ne gibi hizmetler söz konusu ?


Başta web sitemize kısayol olarak düşünülen android uygulamamız web sitemizde ki haberleri kategori oalrak sunmakta ve gogole girmeden hemen teelfonda ki uygulama uzerinden analizi yapmanıza olanak sağlar.
Anlık oalrak sunulan coin,altcoin ve token fiyatlarını da uygulamamız üzerinden calı görebilir anlık düşme ve yükselmeleride anlık bildirim oalrak telefonunuza alabilmektesiniz.


Diğer yandan anlık fiyat takibi sırasında coinler hakkında çıkış hikayelerini okuyabilir bilgi edinmenize yardımcı olabilirsiz.


Diğer yandan önemli konularda not alabileceğiniz bir kısımda bulunmakta nuraya gunluk yaptığınız yada yapmak istediğiniz yatırım notlarını alabilirsiniz.


Coin son dakika android uygulamamız web sitemizdeki bilgiler gibi ücretsiz olarak sunmaktayız.

Ancak uygulama sağlayıcısı tarafından konulan reklamlar belki sizlere sıkıcı geleblir ancak o reklamların getirisi bizlere değil uygulama sağlayıcısı tarafından alınmaktadır.


Kripto para uygualmaları içerisinde sayılı olan uygulamamız sizlere ücretsiz olarak sunulmaktadır.Çok fazla yer de kaplamayan kriptop analiz mobil uygulamamız telefonunuzda herhangi bir kasmaya neden olmayacaktır.


Daha çok inter üzerinden çalışması nedeniyle internetinizi açmanız gerekli normal bir goole tarması gibi internet tüketimi olacağından emin olabilirsiniz.

Uygulama üzerinden herhangi bir yatırım yerine yönlenilemediğinden yanlış bır durumda herhangş bir şey kaybetmeniz mumkun olmayacaktır.

Sadece uygulama sağlayıcının verdiği reklam yönlendirmelerine dikkat etmeniz gereklidir ki o reklam üzerinde herhangi bir yönlendirmemiz mumkun değildir.
Google play belli başlı analiz ve testlerden geçirmeden yayınlama fırsatı vermemektedir.

Belli başlı testlerden geçen uygulamamız ilk yayın tarihinden bu yana herhangi bir şikayet almamaktadır.

Bunun için kripto para uygualması ekşi şikayet var gibi yerlerden kontrolünü sağlayabilirsiniz.


NEDEN ANDROİD ?


İOS Uygulama yayınlama sırasında yüksek ücretlendirme sağlamaktadır web sitemizin daha yeni ve herhangi bir reklam kazancı bulunmadığı için ios yayınlamasını daha yapamamaktayız o sebeple sizler destekleriyle ilerleyen zamanlarda kripto para ios uygulamamızı da yayında görebileceksiniz.


Günümüz hayatında web sitelerden se daha çok uygulamalar dikkat çekmekte.

Windowsda bir klasör iöerisine girmektense o klasörün kısayolunu masaüstüne almak gibi web sitelerinin uygulamalarıda aynı prensip altında çalışıyor diyebilirisiz.Webilginç web sitemizin android uygulaması da aynı kısayol prensibi altındadır.


Webilginç android uygulamamızın url sini direkt görmek ve ulaşmak için buraya ulaşabilrisiniz: uygulama linkimiz
Google play üzerinde ki resimler ilk yayıdnan kalmaktadır o sebeple lütfen o resimlerle direkt yargılamayınız uygulamamızı bşr kez olsa yükleyip incelemenizi tavsiye ederiz.


Webilginç en son güncel 21. yüzyıla hitap eden işlere imza atmak için elinden geleni yaomatır sadece sizlerin destekleriyle yüksek yerelere gelmeyi hedeflemekteyiz..


Webilginç web sitesi kripto para uygulaması adına coin son dakika android uygulamamız coin son dakika instagram adresi facebook sayfası ve twetter sayfaası gibi her alanda sizlere bilgi sağlayıcı halinde çok yönlü olarak çalışmaktayız.Sadece sizlerin takipçi olmasına ihtiyacımız vardır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

TRON COİN

Tron Coin

BİTCOİN HABERLERİ

Kripto para Videoları Youtube WEBİLGİNÇ Kanalı Size Ne vermeyi Hedefler ?