içinde

Wemade’den UNICEF’e 100 Yıllık Kelam Webilginç Kripto Para Haber

Webilginç Kripto Para Haber

Güney Kore merkezli oyun şirketi Wemade, 100 yıl boyunca UNICEF’e 100 milyon dolarlık kripto para ünitesi bağışlayacağını açıkladı. Bağışlar her yıl 1 milyon dolar halinde yapılacak. Ödenecek kripto para ünitesi için ise WEMIX seçildi.

Wemade, UNICEF’e 100 Milyon Dolarlık WEMIX Bağışı

Wemade, önümüzdeki 100 yıl boyunca UNICEF‘e WEMIX kripto para ünitesinde bağışta bulunacak. Bağışların yıllık pahası toplam 1 milyon dolar. Yani şirket, 100 yılın sonunda UNICEF’e 100 milyon dolarlık kripto para ünitesi bağışlamış olacak. İkili ortasında imzalanın muahedenin ismi “100 Yıllık Söz” olarak açıklandı.

Yapılan bağış, UNICEF’in Reimagine Education projesine ve dünya çapındaki öteki çocuk hakları projeleri üzere çocuk eğitim programlarına gidecek.

Konuyla ilgili açıklama yapan UNICEF Kore yetkilisi Lee Ki-cheol şunları söyledi:

“Dijital teknolojideki eşitsizliğin, çocuklar büyüdükçe ve kendi geleceklerini kurmaya çalıştıkça ölümcül tesirleri olacak. 100 yıllık toplumsal adanmışlığımız için Wemade’e teşekkür ediyoruz”

Wemade CEO’su Henry Chang ise açıklamasında şu kelamlara yer verdi:

“Bir kezlik katkı olarak katılmak yerine, eğitim ortamının sürdürülebilir gelişimini gerçekleştirmek için ‘100 Yıllık Söz’ verdik”

Bu ortada WEMIX‘in son vakitlerindeki performansa bakacak olursak,

CoinGecko’nun datalarına nazaran WEMIX, haberin yazımı itibariyle 2.27 dolardan süreç görüyor. Son 24 saatte yüzde 2.5’lik kıymet kaybı yaşayan kripto para birinin son 7 gündeki kaybı ise yüzde 17.8 oranında. Bu ortada WEMIX, son 1 yılda yüzde 305.5 oranında bedel kazanmış olmasıyla da dikkat çekiyor. Kripto para ünitesi, Kasım 2021’deki yükseliş devrinde 24.71 dolara çıkarak ATH yapmıştı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

Türkiye’de 200 bin TL’ye sıfır otomobil ! Peki Özellikleri Neler ?

Kripto Para Kullanımında ABD Dorukta Webilginç Kripto Para Haber