içinde

Whatsapp’tan Rahatsız Etme Özelliği !

WhatsApp
WhatsApp

Anlık iletişim devi WhatsApp, telefonlarda bulunan rahatsız etme özelliğini destekleyerek bundan sonra yapılacak aramaları otomatik olarak sessize alacak özelliği devreye sokuyor.

WhatsApp geliştirici ekibi yeni özellikleri test etmeye devam ederken en son mesajlara emoji ile tepki verilmesini sağlayan seçeneği geçtiğimiz haftalarda uygulamaya sokmuştu.

RAHATSIZ ETME ÖZELLİĞİ TEST AŞAMASINDA


Şu an için META aşamasında yer alan uygulama, şimdi de telefonlardaki rahatsız etme özelliğini aktif hale getirmeyi test ediyor.

Bilindiği üzere telefonlarda yerleşik olarak gelen rahatsız etme modu açıldığında tüm gelen çağrılar otomatik olarak sessize alınabiliyor.

WhatsApp geliştirici ekibi telefonlardaki sessize alma özelliğini WhatsApp‘ta da devreye alarak rahatsız etme modunu aktif eden kullanıcı, WhatsApp üzerinden gelen aramalar otomatik olarak sessize alınacak.

MESAJ DÜZELTME ÖZELLİĞİ DE GELEBİLİR


Teknoloji kuislerine yansıyan bilgilere göre geliştirici ekibin WhatsApp‘tan gönderilen mesajı geri çekme ve mesaj düzenleme gibi birkaç yeni özellik üzerinde de çalıştığını belirtti

Teknoloji kaynaklarına göre WhatsApp’ın denediği tüm bu özelliklerin tamamlanmasının ardından uygulamaya eklenmesi bekleniyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

webilgin.

İNSTAGRAM HESABIMI NASIL SİLEBİLİRİM ? İNSTAGRAM HESABI Dondurma,İNSTAGRAM HESABI Kapatma Linki,İNSTAGRAM HESABI SİLME Kalıcı, Geçici İnstagram Silme Nasıl Yapılır?

BİTCOİN HABERLERİ

Bitcoin 21.000 Dolara Düştü, Coinbase İş Gücünün Yüzde 18’ini işten çıkardı