Whatsapp’tan Rahatsız Etme Özelliği !

Paylaş

Anlık iletişim devi WhatsApp, telefonlarda bulunan rahatsız etme özelliğini destekleyerek bundan sonra yapılacak aramaları otomatik olarak sessize alacak özelliği devreye sokuyor.

WhatsApp geliştirici ekibi yeni özellikleri test etmeye devam ederken en son mesajlara emoji ile tepki verilmesini sağlayan seçeneği geçtiğimiz haftalarda uygulamaya sokmuştu.

RAHATSIZ ETME ÖZELLİĞİ TEST AŞAMASINDA


Şu an için META aşamasında yer alan uygulama, şimdi de telefonlardaki rahatsız etme özelliğini aktif hale getirmeyi test ediyor.

Bilindiği üzere telefonlarda yerleşik olarak gelen rahatsız etme modu açıldığında tüm gelen çağrılar otomatik olarak sessize alınabiliyor.

WhatsApp geliştirici ekibi telefonlardaki sessize alma özelliğini WhatsApp‘ta da devreye alarak rahatsız etme modunu aktif eden kullanıcı, WhatsApp üzerinden gelen aramalar otomatik olarak sessize alınacak.

MESAJ DÜZELTME ÖZELLİĞİ DE GELEBİLİR


Teknoloji kuislerine yansıyan bilgilere göre geliştirici ekibin WhatsApp‘tan gönderilen mesajı geri çekme ve mesaj düzenleme gibi birkaç yeni özellik üzerinde de çalıştığını belirtti

Teknoloji kaynaklarına göre WhatsApp’ın denediği tüm bu özelliklerin tamamlanmasının ardından uygulamaya eklenmesi bekleniyor.

WEBİLGİNÇ YOUTUBE KANALI COİN SON DAKİKA OYNATMA LİSTESİ SON VİDEOMUZ


WEBİLGİNÇ Sosyal Medya Hesaplarımız

YOUTUBE  TWİTTER  ANDROİD

Tavsiye Sitelerimiz

 www.112acilfm.com - www.112acilfm.netPaylaş

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir