METAVERSE
içinde

Center Court’un 100. yılını anmak için 10 dijital koleksiyondan oluşan The Centenary Collection’ı piyasaya sürüldü !

Grand Slam Wimbledon, ikonik Center Court’un (Merkez Kort) 100. yılını anmak için 10 dijital koleksiyondan oluşan The Centenary Collection’ı piyasaya sürüldüğünü duyurdu. NFT koleksiyonunun küratörlüğünü Yeni Zelanda merkezli dijital sanat stüdyosu Glorious Digital üstleniyor.

Fiyatı 500 sterlin olan 100 NFT’nin her birinin Wimbledon’ın küresel hayran kitlesi tarafından büyük ilgi görmesi bekleniyor. Ayrıca, müşteriler hangi on yıllık sanat eserini satın almak istediklerini seçemeyecekler ve bunun yerine turnuvanın son gününde, The Centenary Collection’ın resmi olarak yayınlanacağı gün bilgilendirilecekler.

u74w3hp9adhbbjfsfcq5

AELTC İletişim ve Pazarlama Direktörü Alexandra Willis, koleksiyonun Center Court’u sporun en ikonik sahnelerinden biri olarak düzenlemeyi hedeflediğini söylüyor:

“Center Court’un 100. yılını NFT olarak basılan bu benzersiz dijital koleksiyonlarla kutlamak hoş bir tezat oluşturuyor. Bu koleksiyon sadece geçmişi yansıtmakla kalmıyor, aynı zamanda son 12 ayda gelişmeye başlayan bir yeniliğin kullanımıyla geleceğe bakıyoruz, hayranların sporla nasıl etkileşime gireceğini zamanında hatırlatıyoruz. Zamanın bu inanılmaz geçişlerini anmak için büyüleyici bir yaklaşım sergilemekle kalmayıp, aynı zamanda tüm İngiltere’nin duvarlarına layık olan güzellik ve yaratıcılıkla bu sanat eserlerinin üzerinde çalışmak bizim için büyük bir ayrıcalıktı.”

Glorious Digital’in CEO’su Tim Harper ise şunları söyledi:

“Wimbledon’ın tutkulu hayranlarının yüksek beklentileri olacağının farkındayız. Wimbledon ile tenisin zengin mirasını Blockchain’de ölümsüzleştirmek için bu inanılmaz fırsattan onur duyuyoruz ve buna saygı duyuyoruz.”

Ne düşünüyorsun?

FED HABERLERİ

FED KARARI NE OLDU FED AÇIKLANDI MI FED SON DAKİKA !

UMA COİN

2022 Universal Market Access Coin ANALİZ UMA Coin Yorum UMA Coin Geleceği