içinde

WordPress’te yayınladığım yazıları 20’den fazla silmek istiyorum,WordPress’te yayınlanan yazıları toplu silme,eklentisiz WordPress’te yayınlanan yazıları toplu silme(garanti)

Eklentisiz WordPress’te yayınlanan yazıları toplu silme


WordPress yazılarını toplu silme yöntemlerine göre daha kolaydır ve tüm kullanıcılar için önerilir. Çok sayıda gönderiyi hızlıca seçmek ve silmek için yerleşik WordPress işlevi kullanılabilir.

Öncelikle Yazılar > Tüm Yazılar sayfasını ziyaret etmeniz gerekir. Bu arada sayfada görüntülenen tüm mesajları seçmek için üst kısımdaki toplu seçim kutusuna tıklayabilirsiniz.


eçilen yayınların tümünü silmek istemiyorsanız, şimdi devam edebilir ve bu yazıların işaretlerini kaldırabilirsiniz. Aksi taktirde “Toplu Seçenekler” açılır menüsünü tıklayıp çöp kutusuna taşı seçeneğini işaretleyebilirsiniz.

Seçili yayınları silmek için “Uygula” butonuna tıklamanız gerekmektedir.

Seçilen gönderiler çöp kutusuna taşınacak. Bu varsayılan yöntemi kullanarak bir seferde yalnızca 20 gönderi seçebilirsiniz. Ya yüzlerce yazıyı silmek isterseniz?

Ekranın sağ üst köşesindeki ” Ekran Seçenekleri ” düğmesini tıklamanız yeterlidir. “Sayfa başına öğe sayısı”nı herhangi bir sayıya değiştirebilirsiniz.

WORDPRESS YAZILARI TOPLU SİLME İÇİN SAYI EKLEME;EN FAZLA 999 YAZIYI GÖREBİLİRSİNİZ ANCAK HOSTU ÇOK YORDUĞUĞU İÇİN 500 YETERLİ OLARAK DÜŞÜNMEKTEYİZ..

Böylelikle tüm yazılar sayfasında girmiş olduğunuz sayı kadar yazı listelenecek. Yaptığınız işlemleri girmiş olduğunuz sayı kadar toplu silme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

Ethereum Merge Tesiri Fiyatlara da Yansıdı Webilginç Kripto Para Haber

Vitalik Buterin’den Michael Saylor’a Ağır Tenkit Webilginç Kripto Para Haber