içinde

XRP COİN Ripple COİN Fiyat Analiz GRAFİK YORUM !

Son 3 günde %13 yükselen Ripple, önemli yatay direnç bölgesinin üzerinde hareket etmeye devam ediyor.

XRP 12 Saatlik Grafik

Ripple için 0.3487$ dolar bölgesi şuan önemli destek bölgesi olarak karşımıza çıkıyor. Grafikte belirtelen mavi bölgenin korunması halinde kırmızı kutu alanın üst bölümüne kadar bir yükseliş olabilir. Belirtilen bu bölge Ripple için 0.37$ bölgesine fiyat hareketi görebiliriz.

Ripple, mavi bölgenin üzerinde kaldığı sürece ilk fiyat hareketi 0.37$ bölgesi olacağını düşünüyorum. Bu bölge geçilirse üst bandında bulunan kırmızı yatay kanala fiyat hareketi gelecektir. Son dönemde Bitcoin ve Önemli haberleri de baz alırsak XRP için bu hafta önemli hareketler görebiliriz.

Kısa vakit diliminde Ripple’ı incelediğimizde, yeşil yerler yardımcı bölgesi olarak karşımıza çıkıyor. Üst yeşil kutumuza 2 kere dokunuş gelmiş ama alttaki yardımcı kutumuza dokunuş gelmemiş. Bu yüzden alttaki yardımcı bölgemiz olan 0.3466$ bölgesine düşüş gerçekleştirebilir.

XRP GÜNCEL FİYAT ANLIK

#NamePriceMarket CapChangePrice Graph (24h)

XRP Kısa Vadeli Direnç Bölgeleri 0.3576$ 0.3607$
XRP Kısa Vadeli Destek Bölgeleri 0.3513$ 0.3465$


Ripple için tabloda belirttiğimiz mühim yardımcı ve direnç seviyelerini dikkate alarak yatırımlarınızı koruyabilirsiniz. Alt desteğimizin altına sarkmadığı sürece, Ripple için üst yerler hedef olacaktır.

”Bu sitede yer alan TÜM bilgi, tavsiye, yorumlar ve içerikler yatırım tavsiyesi değildir. ”

Webilginc.com ; Aranan Sondakika Kripto Para,Coin Altcoin,Borsada Son dakika Aranan hisse Haberleri ve Bitcoin Haberleri,Altcoin Haberleri,Token Haberleri,Kripto Analizler,CANLI KRİPTO PARA PİYASASI,kripto HABERLER,FAN TOKENS,KOİN KEŞİF gibi bir çok coin yorumuyla Web Sİtemiz Aklınızdaki Soru işaretlerini ortadan kaldırmada yardımcı olabilir..

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

ANKR Coin

ANKR Coin Grafik, ANKR Yorum , ANKR Analiz , ANKR güncel fiyat

Long İşlem Nedir? Nasıl Long İşlem Açılır?