içinde

Yapı Kredi, Avalanche ile İş Birliği Yaptığını Açıkladı Webilginç Kripto Para Haber

Webilginç Kripto Para Haber

Yapı Kredi, blockchain platformu Avalanche ile paydaşlık kurduğunu duyurdu.

Türkiye’nin önde gelen bankalarından Yapı Kredi, blokzinciri teknolojileri ile eser ve hizmet geliştiren teşebbüslere takviye sağlayacağı Yapı Kredi Fast FRWRD Hızlandırma Programı için Avalanche ile iştirak kurduğunu duyurdu.

Yapı Kredi, İstikametini Blockchain’e Çeviriyor

Ülkenin en büyük bankacılık kuruluşlarından Yapı Kredi, blockchain teknolojileri için Avalanche ile iştirak kurduğunu duyurdu.

Yapı Kredi, yaptığı açıklamada şu sözlere yer verdi:

“Avalanche iş birliğiyle Blockchain teknolojileri ile eser ve hizmet geliştiren teşebbüslere dayanak sağlayacağımız Yapı Kredi Fast FRWRD Hızlandırma Programı çok yakında başlıyor. Daha fazla bilgi için takipte kalın”

Avalanche Bir Günde İki İştirake İmza Attı

Önde gelen blokzinciri platformu Avalanche, bir günde iki büyük bankacılık kurumuyla iştirak kurdu. Birinci olarak Akbank, öğlen saatlerinde Avalanche ile paydaşlık kurduğunu duyurdu. Akşam saatlerinde de Yapı Kredi iştiraki açıklandı.

Akbank LAB, yaptığı açıklamada, Avalanche teknolojisiyle gerçekleştirilecek olan Akbank ReFi Hackathon’un çok yakında başlatılacağını söyledi.

“Akbank LAB tarafından Avalanche teknolojisiyle düzenlenecek onarıcı finans temalı Akbank ReFi Hackathon çok yakında başlıyor. Ayrıntılar için takipte kal”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

ABD Senatörleri, Banka Düzenleyicisini Kripto Konusunda Uyardı Webilginç Kripto Para Haber

SEC, Staking Programları Sebebiyle Coinbase’i İnceleme Altına Aldı Webilginç Kripto Para Haber