içinde

Yeni Bir Altcoin Yüzde 1.463 Yaptı! Önder Trader: Treni Kaçırdım! Ama…

Merkezi olmayan borsa (DEX) piyasasındaki yeni bir altcoin projesi, geçtiğimiz ay %1.463’e kadar yükseldi. Borsa ve borsanın lokal tokeni muazzam ticaret hacimlerine şahit oluyor.

PancakeSwap (CAKE) bir ayda yüzde 1.463 oranında yükseldi!

CoinGecko’ya nazaran, şu anda 444 milyon doların üzerinde günlük süreç hacmi ile üçüncü en büyük DEX olan PancakeSwap (CAKE), tanınan rakibi SushiSwap’i yaklaşık 25 milyon dolarla geride bıraktı. PancakeSwap (CAKE) projesi, 2020’nin sonlarında piyasaya sürüldü. Binance Smart Chain platformunda çalışan PancakeSwap, yatırımcılara şu anda büyük Ethereum GAS fiyatları ile uğraşan Uniswap’e nazaran daha ucuz bir alternatif sunuyor.

PancakeSwap Ethereum üzerinde çalışmadığından, ERC-20 varlıklarına erişim sağlamaz. Bunun yerine Binance Smart Chain üzerine inşa edilmiş BEP-20 varlıkları sunar. Ünlü kripto para analisti Nicholas Merten, projeden etkilendiğini söylüyor. Lakin analist, yatırımcılara DEX’in bedelindeki astronomik artışın bir aldatmaca sonucu olup olmadığını ve hasebiyle süreksiz olup olmadığını görmek için beklemelerini tavsiye ediyor.

Nicholas Merten: İzliyorum! Bu altcoin projesinden etkilendim

Başarılı kripto para analisti ve trader’ı Nicholas Merten, PancakeSwap projesindeki patlamayı şu sözlerle yorumladı:

Burada hakikaten olumlu olan şey, PancakeSwap’ın Binance Smart Chain ekosistemine hakim olmasıdır. Bu alana biraz daha fazla rekabet geldiğini görmek sahiden çok hoş, bu günlük kullanıcılar için çok daha uygun fiyatlı bir şey… Dürüst olmalıyım, bu mevzuda treni mutlaka kaçırdım… Bu yıl gerçek aradığımız pek çok şey var, lakin Binance ekosisteminin bu kadar şeyi topladığını hakikaten görmedim. Bu yüzden onlara bu hususta sahne vermeliyim.  Genel olarak söyleyeceğim tek şey, burada bir abartıya kapılmamak. Burada devam edip etmeyeceğini görmek istiyoruz. Daha fazla likiditenin geldiğini görmek istiyoruz. Fakat bunun için en kıymetli şey, bilhassa de Binance Smart Chain’da her şey gelişirken, BNB tokeni için hakikaten büyük bir dayanak sağlaması olduğunu söyleyebilirim. Bu durum, Ethereum ekosistemi için ETH’nin rezerv varlık olmasına misal bir durum..

Basın saati itibariyle yeni altcoin CAKE, 6,2 dolardan süreç görüyor ve son 24 saatte %4 oranında düştü. Kripto paranın 700 milyon doların üzerinde bir piyasa pahası var.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

Tanınan Altcoin’de Neler Oluyor? Borsalar Süreçleri Durdurdu! Fiyat Çakıldı

Ünlü Analistlerden Varsayımlar: Altın Fiyatları Aralık’tan Sonra En Yeterli Hafta İçin Yolda!