içinde

Yeni NFT Oyunları: 2022’de Piyasaya Sürülecek Kripto Para Birimi NFT Oyunları

Keşfedilecek oldukça sayıda NFT oyunu var.

9 Mart 2022: 2022’de piyasaya sürülmesi planlanan yeni NFT oyunlarını yansıtacak biçimde güncellendi.
Kripto para birimi alanında oynamak için yeni ve yakında çıkacak NFT oyunları arıyorsanız, birçok seçenek var.

Axie Infinity’nin 1 milyon etken oyuncuya yaklaşmasıyla NFT oyunları 2021’in ortalarında dünyayı kasıp kavurdu . Halihazırda oldukca sayıda harika NFT oyunu mevcut olsa da, gelecekte çok daha fazlası da olacak.

Oyunlar ve kripto para birimi, oyuncuları dijital varlıklarla ödüllendiren yeni oyun özellikleri yaratarak daha da bir araya geldikçe, 2022 ve sonrası için çıkacak NFT oyunlarından kimilerine bir göz atın.
Yeni NFT Oyunları
Yakın gelecekte çeşitli blok zincirlerinde piyasaya sürülecek oldukça sayıda NFT oyunu var.

İşte yakında çıkacak olan beş NFT başlığından bir antoloji.

DALARNİA 2.0 MADENLERİ
Mines of Dalarnia , şu anda 2.0 sürümünü test eden, oynaması parasız bir oyundur – aslen, alfası artık oynanabilir .

2D platform madenciliği oyunu, oyuncuların prosedürel olarak oluşturulmuş seviyelerden mineraller için maden bloklarına doğru yol aldıklarını görüyor. Mineraller, Emlak oyun kurulumunda öğeleri ve karakterleri yükseltmek yada arazi kiralamak için kullanılan bir rafineri oluşturmak için kullanılabilir.

İlk Arazi Satışı 27 Aralık’ta başladı ve 16 Ocak’a kadar sürdü.

En son Medium gönderisine gore , gelecek aylarda bir ana ağ yapısını oynama testi yapma fırsatları ortaya çıkacaktır.
SANDBOX
aşlangıçta mobil bir oyun olan The Sandbox , oyunun yine inşasına meydana getirilen bir yatırımın ardından Animoca Brands’ın bir sonraki oyna-kazan oyunu olacak.

Sandbox ve LAND , metaverse kavramının çevrimiçi olarak trend bir mevzu haline gelmesinden sonrasında 2021’in sonlarında patladı .

Oyuncular bunu LAND – The Sandbox’ın dijital arsaları – üzerine inşa edecekler ve ondan sonra SAND – The Sandbox’ın jetonu karşılığında para kazanabilecekleri veya satabilecekler.

Oyun yönlerine gelince, bu sanal voksel tabanlı dünya, oyuncuların LAND’lerinin üzerinde oyun yada içerik oluşturmalarına olanak tanır.

İlk halka açık alfa, Kasım 2021’de başladı ve 20 Aralık’a kadar sürdü. 2022’de, yol haritasına göre daha çok test, The Sandbox’ın DAO’sunun piyasaya sürülmesi ve bir mobil lansman bekleyebiliriz .

HAYALET GALAKSİLER
Phantom Galaksiler birçok türün üzerinden geçer. Kendisini “süratli mekanik atıcılar ve büyüleyici bir hikaye ile açık dünya feza simülasyonu” olarak tanımlıyor.

Makine dövüşü, yükseltilebilir makine NFT’leri, loncalar ve evren keşfi ile beraber Phantom Galaksiler, yol haritasına sadık kalabiliyorsa 2022’de star olmaya hazırlanıyor.
Web sitesine nazaran, oyuncuların haiz olduğu gezegenler Q1 2022’de, arkasından Origin Series Avatars ve Starfighters 2. Q’da piyasaya sürülecek. Bu, 2022’nin 3. çeyreğindeki erken erişim oyununun lansmanından ilkin.

İLLÜVYON
Illuvium’un ilk aleni betası başlarda Aralık 2021’de planlanmıştı ve tam sürümünün de 2021’in 4. çeyreğinde geleceği bildirildi.

Ancak, 2022 yılının ilk çeyreğinde piyasaya sürülmesi beklenen bir aleni beta ile bu daha sonra ertelendi. En son geliştirici blog gönderisi , hala yapılacak oldukça şey bulunduğunu gösteriyor.

Bu açık dünya araba savaşçısı, 100’den fazla İllüviyalden oluşan bir ekibe haizdir. Oyuncular, PvP Arena savaşlarına katılarak veya PvE görevleriyle kazanabilirler.

Illuvium ek olarak ILV belirtecini kullanarak Ethereum blok zincirinde çalışır.

Illuvium’un mobil versiyonu, yol haritasına bakılırsa 2023’teki tam devam oyunu öncesinde 2022’de piyasaya sürülecek .

MUHAFIZLAR BİRLİĞİ
Gods Unchained’in arkasındaki firma olan Immutable tarafınca gösterilen Guild of Guardians , 2022’de piyasaya sürülecek bir mobil fantezi RPG’dir.

Oyuncular, oyun yöntemiyle kazandıkları ganimetlerini diğer oyuncularla takas edebilecekler.

120.000’den fazla oyuncu, Ethereum blok zincirindeki NFT’ler aracılığıyla oyunculara oyun içi varlıkların “gerçek dijital mülkiyetini” vermeye odaklanan çok oyunculu zindan RPG’si için ön kaydoldu.

Yumuşak bir alfanın 2022’nin ikinci çeyreğinde piyasaya sürülmesi ve arkasından Q2 2023’teki tam Guild of Guardians lansmanından ilkin 4.

Köprü dünyası
Bridgeworld, Treasure DAO’nun entresan bir hikayesi olan gelecek vaat eden bir başka NFT oyunudur. Oyun, kullananların $MAGIC belirteçleri biriktirmesine olanak tanır ve bununla birlikte “Nintendo of the metaverse” olarak da bilinir.

Oyun, kullananların görevler, madencilik ve toplum özellikleri dahil olmak üzere muhtelif şekillerde hazineleri toplamasına izin vermeyi amaçlamaktadır. Kullanıcılar ek olarak madencilik güçlerini hızlandırmak için fanatik/oyun topluluğu tabanlı loncalara katılabilir.

Devamını Okuyun: Ücretsiz NFT Oyunları: En İyi Ücretsiz Oynanan ve Oynayarak Kazanılan Kripto Para Birimi Oyunları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

Ne düşünüyorsun?

WEBİLGİNÇ TARIM FUARI KAPAK

2022 KONYA TARIM FUARI – KONYA TARIM FUARI CANLI – KONYA TARIM FUARINDA NELER VAR ?

Thai Bank Metaverse’e Giriyor; Sanal Merkez İnşa Edecek !