içinde

Yükseliş Beklenen 6 Metaverse Coin !

Analistlerin yükseliş beklediği kripto para birimleri…

ALICE

2022 baharında piyasaya sürülen My Neighbor Alice (ALICE), son yedi gün içinde yüzde 26’nın üzerinde yükseldi. Bu hafta en iyi performans gösteren Metaverse kripto oyunlarından biri oldu. Proje, kullanıcıların sanal araziye sahip olmasına, heyecan verici öğeler toplamasına ve inşa etmesine izin veriyor. Çok oyunculu bir sistem içeriyor. Milyonlarca oyuncuya kripto tanıtan sağlam bir ekosistem için NFT’ler ve DeFi gibi yeni Blockchain teknolojisini birleştiriyor.

Oyun ayrıca, oyunculara teşvikler ve ödüller sağlamak için ALICE tokenlarını kullanarak, popüler oyna-kazan modelini de içine entegre ediyor. Kullanıcılar, sanal adalarından para kazanabilir, yeni arkadaşlarla tanışabilir. Eğlenceli ve ilgi çekici bir deneyim için oyuncularla etkileşime girebilir. My Neighbor Alice; Metaverse ve NFT projelerine odaklı bir veritabanı zinciri olan Chromia üzerine inşa edilmiştir. My Neighbor Alice, yakın zamanda 1 Ağustos’ta 15 gün sürecek olan arazi satışını başlattı. Arsa satışına katılan kullanıcılar, açık artırma kapsamında ücretsiz bir arsa kazanma şansına da sahiptir.

Oyun odaklı Yield Guild Games (YGG)

Aralık 2020’de başlatılan Yield Guild Games (YGG), kriptonun en değerli Metaverse oyun loncasıdır. Benzer düşünen Blockchain oyun meraklılarının Discord’unda en büyük topluluğa sahiptir. Oyun deneyiminizi geliştirmek için geniş bir oyna-kazan oyun koleksiyonu için düzinelerce kanal içerir. Projenin vizyonu, üyelerini eğitmek ve Axie Infinity, The Sandbox ve çok daha fazlası gibi popüler Blockchain oyunlarından daha fazla kazanmalarına yardımcı olmaktır.

Kullanıcılar, çeşitli kanallara erişim elde etmek için bir YGG rozeti basmalıdır. İyi haber şu ki, rozet ücretsizdir. Kişinin rozeti almak için yalnızca NFT’yi mint ederken gereken gas ücretlerini ödemesi gerekir.  Yield Guild Games’in desteklediği ve aktif olarak yatırım yaptığı oyunlara bir örnek olarak aşağıdakileri gösterebiliriz:

  • The Sandbox (SAND)
  • Star Atlas (ATLAS, POLIS)
  • Illuvium (ILV)
  • Splinterlands (SPS)
  • Axie Infinity (AXS)

Vulcan Forged (PYR)

Nisan 2021’de piyasaya sürülen Vulcan Forged PYR (PYR), özünde bir DEX ve bir NFT pazaryeri içeren bir Metaverse ve dApp ekosistemidir. Vulcan Forged PYR, tümü Vulcanverse olarak adlandırılan bir ekosisteme sahiptir. Platform, ürün katmanında Battle V Chess, Coddle Pets, Forge Arena, Berserk vb. dahil olmak üzere çeşitli Blockchain oyunlarına sahiptir. Vulcan Forged kendisini birinci sınıf bir Blockchain oyun stüdyosu olarak tanımlamakta.

Ek olarak, NFT pazaryerleri, orijinal fayda ile benzersiz NFT’ye sahiptir.  Vulcan Forged için yerel hizmet varlığı, Ethereum Blockchain’indeki bir ERC-20 tokenı olan PYR’dir. PYR ayrıca Polygon ile uyumludur. PYR, Vulcan Forged ekosistemindeki çeşitli oyunlarla etkileşim kurmak ve platformda NFT satın almak için kullanılabilir.

Öne çıkan diğer metaverse coin projeleri

Öte yandan bir kripto editörü, Bloktopia (BLOK)’ya dikkat çekti. Bloktopia, henüz büyük borsalarda listelenmemiş bir kripto para birimi olmasıyla öne çıkıyor.  Bloktopia, geniş bir metaverse arazisi yerine bir gökdelen konsepti seçmeyi tercih etti. Öte yandan uzmanlar, CEEK VR’a işaret ediyor. CEEK, birçok ünlü sanatçı ile ortaklık kurmasıyla dikkat çekiyor. Son olarak Everdome (DONE), kubbe biçimindeki bir metaverse’tir. Everdome’un arsa satışları yakın zamanda gerçekleşmeye başlayacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

Uzmanlar Bitcoin Popülerliği Hakkında Ne Düşünüyor? Webilginç Kripto Para Haber

Ünlü Bitcoin Balinası İstifa Etti! “Bu 3 Altcoindeki Tahminleri Kusurlu”