içinde

Zipmex, Kurtarma Planı için Toplantı Talep Ediyor Webilginç Kripto Para Haber

Webilginç Kripto Para Haber

Asya kripto borsası Zipmex, Tayland Menkul Değerler Borsası Kurulu (SEC) ve öbür düzenleyiciler ile firmanın kurtarma planını görüşmek için toplantı talep etti.

Zipmex, geçtiğimiz Temmuz ayında iflas müracaatında bulunmuştu. Akabinde Singapur Yüksek Mahkemesi kripto para borsasına üç aydan fazla alacaklı muhafazası verdi. Kurtarma planlarını sürdüren şirket, yeni bir adım atarak toplantı talebinde bulundu.

Zipmex, Tayland SEC ile Kurtarma Planını Görüşmek İstiyor

Zipmex, 25 Ağustos’ta yaptığı açıklamada, şirketin potansiyel yatırımcılarının da katılacağı SEC ile toplantı talep eden bir mektup gönderdiğini açıkladı. Şirket, yatırımcıların kim olduğunu söylememe konusunda ağzı sıkı bir siyaset izliyor.

Görüşme talebinin yapıldığını belirten açıklamada, “yatırımcılarımızı düzenleyici kurumlarla tanıştırmak ve kurtarma planımızı devlet kurumlarına sunmak için faaliyet gösterdiğimiz ülkedeki Tayland Menkul Değerler Borsası Komitesi ve düzenleyicilerle görüşme talep ettik.” cümlelerine yer verildi.

Zipmex, toplantıya katılacağını belirttiği, lakin ismini vermediği yatırımcılar hakkında şunları söyledi:

“Görüştüğümüz yatırımcılar potansiyelimizi tam olarak anlıyor ve Tayland ve Güneydoğu Asya’da dijital ekonomiyi geliştirme vizyonumuzu ve misyonumuzu paylaşıyorlar”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

Altın ve Dolarda Son Durum Ne? 26 Ağustos 2022 Webilginç Kripto Para Haber

Bitcoin Düşüyor! Piyasada Son Durum – 26 Ağustos 2022 Webilginç Kripto Para Haber