içinde

ZK.Work 10.000 IRON Ödüllü Ironfish Testnet’i Başlatıyor (Sponsorlu) Webilginç Kripto Para Haber


Webilginç Kripto Para Haber

ZK.Work Ironfish Testnet Madencilik Havuzu için geri sayım başladı. Yaklaşan ZK.Work Ironfish Testnet Madencilik Havuzuna derin bir dalış yapanlar, Ironfish ödüllerinin de sahibi olacak.

Neden ZK.Work?

ZK.Work, Sıfır Bilgi Kanıtı için Lider Madencilik Platformu olarak hizmet veriyor ve Aleo Testnet 2’de ikinci sırada yer alıyor. ZK’da yılların deneyimine sahip olan ZK.Work’teki geliştirme ekibi, madencilik verimliliğini en üst düzeye çıkarmak için hem donanımı hem de yazılımı optimize etti.

ZK.Work, umut verici madencilik projeleri inşa etmek ve önde gelen madencilik havuzu olarak konumunu korumak için adımlar atmaya devam ediyor. Ironfish Testnet Madencilik Havuzu da bu yolda platform için yeni bir adım.

Neler Olacak?

Ironfish test ağı havuzunun lansmanını kutlamak isteyen ZK.Work, tüm ZK.Work madencileri için 10.000 IRON’luk bir ödül havuzu oluşturdu. Bu kapsamda ZK.Work Ironfish Testnet Madencilik Havuzunda ön sırada yerini alanlar için 10.000 IRON ödülü var. Bunun için başlangıç 15 Temmuz 2022, 12:00 UTC.

Ödül, madencilik süresine ve her madencinin hash oranına göre ilk gelene ilk alır esasına göre günlük olarak dağıtılacak. ZK.Work’te madenciliğe başladığınız an, 10.000 IRN Ödülü almaya hak kazanacaksınız.

Bu arada normalde varsayılan madencilik hizmeti yüzde 3 iken, burada yüzde 2 olarak açıklandı. Ek olarak, 10 kişiyi ZK.Work Discord kanalına davet eden herkes için madencilik ücreti yüzde 0 olacak.

ZK.Work, Sıfır Bilgi Kanıtları için Önde Gelen Madencilik Platformudur ve gelecek planları için sürekli olarak kaliteli ZK projeleri arıyor. Platforma daha umut verici madencilik projeleri ekleyerek lider bir madencilik havuzu olmayı taahhüt edecektir.

Anlaşmazlık Bağlantısı: https://t.co/IaJFeZruzO

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

Twitter, Elon Musk’a Dava Açtı Webilginç Kripto Para Haber

Endonezya, Kripto Paraları Araştırmaya Başladı Webilginç Kripto Para Haber