içinde

Ecovacs Deebot Ozmo N8 Pro + Robot Süpürge İnceleme

Ecovacs Deebot Ozmo N8 Pro +
Ecovacs Deebot Ozmo N8 Pro +

ARTILARI
Vakumlar ve paspaslar
Kendiliğinden boşalan çöp kutusu dahildir
Güçlü emiş gücü
Halıyı otomatikman algılar
Sanal sınırları, programları ve bölge temizliğini destekler
Amazon Alexa ve Google Asistan ile çalışır
EKSİLERİ
Masraflı
Testte minik haritalama sorunları
Ortalama pil ömrü

ECOEcovacs Deebot Ozmo N8 Pro + Robot Süpürge ÖZELLİKLERİ

Boyutlar 13.9’a 13.9’a 3,7 inç
Pil Ömrü (Test Edildi) 96 dakika
Paspas/Vakum Hibrit Evet
zamanlama Evet
Sanal Duvarlar Evet
Uzaktan kumanda Numara
Telefon Kontrolü Evet
Hem iyi bir vakum hem de paspas olan bir robot bulmak nadirdir – kontrol ettiğimiz modellerin bir çok yalnızca bir tür temizlik için üretilmiştir ve her ikisini de yapanlar bir görevde diğerinden daha iyi olma eğilimindedir. 799,99 $’lık Ecovacs Deebot Ozmo N8 Pro+, zeminlerinizi hem süpürme aynı zamanda paspaslama konusunda eşit derecede usta olmakla kalmaz, iş bittiğinde kendi çöp kutusunu boşaltabilir. Verimli, sessiz ve parlak zeka bir halde çalışır, halıları süpürürken emiş gücünü artırır ve paspaslarken halılardan kaçınır. Sonuç olarak, Deebot Ozmo T8 AIVIaynı fiyata zeki ve pil ömrü açısından daha fazlasını sunarak Editörün Seçimi ödülümüzü kazanır. Ancak N8 Pro+, kendi kendini boşaltan bir baz istasyonuyla birlikte gelir ve daha güçlü emiş gücüne sahiptir, bu da onu alanınıza ve ne temizlemek istediğinize bağlı olarak iyi bir alternatif haline getirir.

Deebot N8 Pro+ vs. T8 AIVI
Deebot Ozmo N8 Pro+, mat siyah kaplamalı şık bir tasarıma sahiptir. Yaklaşık 13,9 inç çapında ve 3,7 inç yüksekliğinde olan bu robot, test ettiğimiz daha büyük zemin temizleme robotlarından biridir. Deebot Ozmo T8 AIVI’dan biraz daha büyüktür, ancak aksi biçimde üstte aynı yükseltilmiş TrueMapping Mesafe sensörü ile aynı görünüyor.

Paylaşılan fiyatları ve tasarımları göz önüne alındığında, bu modellerin nasıl farklılaştığını merak ediyor olabilirsiniz. Temel ayrım, N8 Pro+’nın ayrı ayrı yada bir paket olarak değil, Otomatik Boşaltma İstasyonu ile beraber satılmasıdır. T8 AIVI, yalnızca robot için 799,99 Amerika dolarına mal oluyor; Otomatik Boşaltma İstasyonu size extra 249,99 ABD doları geri getirecektir (tekrar de Costco bu tarz şeyleri bir paket olarak 849,99 Amerika dolarına satmaktadır ).
Yaklaşık 7,4 x 8,5 x 16,6 inç (LWH) ebatlarında olan Otomatik Boşaltma İstasyonu, standart bir robot vakum tabanından oldukça daha büyüktür. Önceden takılmış hipoalerjenik tek kullanımlık toz torbası ile beraber gelir ve kutuda ekstra bir tane vardır ( üç torbalık ek paketler 20 $’dır ). Ecovacs, torbanın yaklaşık 30 gün boyunca leke ve döküntü tuttuğunu söylüyor, ancak bu, elektrikli süpürgeyi ne sıklıkta kullandığınıza ve evinizin ne kadar kirli olduğuna bağlı. Çanta dolduğunda Ecovacs Home uygulamasında bir bildirim alırsınız.

COEcovacs Deebot Ozmo N8 Pro + Robot Süpürge fiyat araştırması

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

Roborock S7+

Roborock S7+ robot süpürge İnceleme

iRobot Roomba i3+

iRobot Roomba i3+ robot süpürge İnceleme