içinde

Alchemy, Eğitim Platformu ChainShot’ı Aldı Webilginç Kripto Para Haber

Webilginç Kripto Para Haber

a16z, Coatue ve Lightspeed Ventures üzere şirketler tarafından desteklenen bir Web3 altyapı platformu olan Alchemy, Ethereum geliştirici eğitim platformu ChainShot‘ı satın alarak birinci satın alımını duyurdu.

ChainShot, canlı ve eğitmen liderliğindeki Ethereum geliştirici eğitim kampları sunuyor. Muahede, Alchemy’nin Web3 Üniversitesi’ni içeren eğitim tekliflerini geliştirmesine imkan sağlayacak.

Bir Sonraki Adım ChainShot’a Entegre Olmak

Alchemy’in ChainShot’ı satın alması sonrasında gelen açıklamada mevzu hakkında şunlar söylendi:

“Sonraki adımlara gelince, maksadımız ChainShot programlarının ve bizimkilerin entegrasyonunu öğrenciler için mümkün olduğunca problemsiz ve meselesiz hale getirmek” dedi. “Parçaların nasıl bir ortaya geleceğini hala çözüyoruz, lakin kesin olan bir şey var: ChainShot’ın daha evvel 3.000 dolardan fazlaya mal olan tüm kurs içeriği yüzde 100 fiyatsız olacak”

2017 yılında Nikil Viswanathan ve Joe Lau tarafından kurulan Alchemy’nin iş modeli, blockchain hizmetlerini geliştirmek isteyen şirketlere uygulama programlama arayüzleri yahut API’ler sunmaya dayanıyor. Bunlar, başka kullanım durumlarının yanı sıra düğüm altyapısı, süreç geçmişi ve NFT fonksiyonelliği için API’leri içeriyor.

API’ler işletmelerin birbirlerinin sistemlerine daha kolay erişmesine imkan tanır ve Alchemy’ler geçmişte OpenSea, Dapper Labs ve Axie Infinity üzere kripto firmaları tarafından kullanılmıştır. Son vakitlerde, Web3’e olan ilgi arttıkça Meta, Shopify ve Adobe üzere kripto alanına yeni gelenleri dahil etti. Son birkaç ayda, çok sayıda uyumlu blok zincirini güçlendiren Solana ve Polkadot entegrasyonu da eklendi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

Avustralya’dan Kripto Para Kullanımında Yeni Adım Webilginç Kripto Para Haber

Hint Yetkililer, CoinSwitch Kuber’in Tesislerini Aradı Webilginç Kripto Para Haber