içinde

Celsius Kriz Sonrası İdare Şurasında Değişikliğe Gidiyor Webilginç Kripto Para Haber


Webilginç Kripto Para Haber

Kripto para sektöründe yaşanan son düşüş, birçok şirket ve projenin operasyonlarında aksamalara neden oldu. Bazı şirketler iflas bayrağı çekerken bazı şirketler de operasyonlarını askıya aldı. Para çekme işlemlerini askıya alan projelerden Celsius, yaşadığı sorunlar sonrası iflas iddiaları ile karşı karşıya kalmıştı. Devamında borçlarını ödemeye başlayan Celsius, son olarak yönetim kurulunda da değişikliğe gitti.

Celsius Yönetim Kurulunu Değiştirdi

İngiltere Hükümeti’nin yürütme kurumu Companies House tarafından yayımlanan rapora göre, kriz sonrası toparlanmaya geçen kripto lending şirketi Celsius Network, iflas spekülasyonları arasında yönetim kurulunu düzenledi. Yayımlanan rapora göre David Barse ve Alan Jeffrey Carr’ı Yönetici olarak atandı.

Bununla birlikte, Celsius’un John Stephen Dubel, Laurence Anthony Tosi ve Gilbert Nathan’ın yöneticiliklerini de sonlandırdığını görülüyor. Öyle ki, Nathan ve Dubel’in yönetici olarak atanmalarının üzerinden iki haftadan kısa bir süre geçmesine rağmen anlaşmalar feshedilmiş durumda.

Son olarak Dubel’in yeniden yapılandırma hizmetleri sağlayıcısı Dubel & Associates’in kurucusu olduğunu belirtelim. Airbnb ve The Blackstone Group’un CEO’su olarak görev yapan Tosi ise yatırım firması WestCap’in kurucuları arasında yer alıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

Ne düşünüyorsun?

Solana, Menkul Değerler Yasasını İhlal Etmekle Suçlanıyor Webilginç Kripto Para Haber

Uprise, Terra Çöküşünde Müşteri Fonlarının Yüzde 99’unu Kaybetti Webilginç Kripto Para Haber