içinde

Radio Caca COİN RACA COİN ANALİZ GRAFİK YORUM FİYAT

RACA COİN
RACA COİN

Radio Caca (RACA) Nedir?

Radio Caca (RACA), projenin kendi ifadesiyle “dünyanın her yerinde tek bir yepyeni sanal dünya inşa etme vizyonunu paylaşan internet tabanlı bireyler tarafından işletilen bir merkeziyetsiz otonom organizasyondur (DAO).”

Radio Caca COİN ANLIK GÜNCEL FİYAT

#NamePriceMarket CapChangePrice Graph (24h)

Daha ergonomik bir biçimde açıklamak gerekirse Radio Caca (RACA), The Universal Metaverse (USM) projesini ve projenin DeFi ve GameFi aracı Maye Musk Mystery Box NFT’lerinin yönetici platformudur. USM, kullananların sanal araziler satın alıp mağazalar ve galeriler inşa edebilecekleri, oyunlar oluşturup oynayabilecekleri bir üç boyutlu metaverse dünyasıdır. Radio Caca (RACA) projesinin kripto para birimi ise RACA tokendır.

RACA token projesi


RACA token, Radio Caca platformunun yerel kripto para birimidir. BEP-20 standardında oluşturulmuş olan RACA token, The Universal Metaverse platformunda ve oyna-kazan türündeki Metamon oyununda da kullanılır. Metamon, NFT tabanlı bir oyundur ve RACA token bu oyunda yönetişim tokenı işlevi görür. RACA token, aynı biçimde USM platformunun da yönetişim tokenıdır. Bu açında Axie Infinity’nin AXS tokenına benzer.

RACA token, madenciliği meydana getirilen bir kripto para birimi değildir. Metamon oyunu üzerinden kazanılabilir ya da kripto para borsalarından satın alınabilir.

Radio Caca (RACA) projesinin kurucuları kimlerdir?


Radio Caca (RACA) projesi, Elon Musk’ın anası Maye Musk ile Binance CEO’su CZ tarafından desteklenmekte ve temsil edilmektedir.

ACA token, 2021 yılında piyasaya çıkmıştır. The Universal Metaverse ise Eylül 2021’de NFT pazar yerini açmış, Aralık 2021’de lansmanını yapmıştır. Ekim 2021’de ise Metamon oyunu adım atmıştır.

RACA token istatistikleri


RACA token, Radio Caca projesinin mahalli kripto para birimidir. Binance Smart Chain üstünde çalışan RACA tokenın toplam arzı 431.775.500.084 tokendır. Maksimum RACA token arzı ise 500.000.000.000 RACA’dır.

Radio Caca (RACA) projesini özel yapan nelerdir?


En çok alaka çeken NFT koleksiyonlarından olan Maye Musk Mystery Box NFT’leri, Radio Caca (RACA) sanatçıları tarafından yaratıldı ve ilk NFT’ler dakikalar arasında tükendi. Bu, RACA ekosistemi için mühim bir adımdı.

Ancak Radio Caca projesini en özel icra eden unsurların başında, metaverse alanına DAO aracılığıyla demokratik yaklaşımı geliyor. The Universal Metaverse’ün yönetişim tokenı olan RACA token, metaverse katılımcılarına demokratik ve merkeziyetsiz bir yapı vadediyor.

RACA token, peşindeki isimlerle de dikkat çekiyor. Radio Caca (RACA) projesinin peşinde Maye Musk ile CZ’nin bulunması yatırımcıları heyecanlandırıyor.

Whitepaper: RACA token


Radio Caca (RACA) ve RACA token whitepaperına buradan erişebilirsiniz. RACA token whitepaperında Radio Caca projesi “dünyanın her yerinde tek bir yepyeni sanal dünya inşa etme vizyonunu paylaşan internet tabanlı bireyler tarafınca işletilen bir merkeziyetsiz otonom organizasyon” olarak tanımlanmaktadır.

Whitepaperda RACA tokenın Ethereum, Solana, OKExChain ve BNB Chain blok zincirlerinde bulunmuş olduğu belirtilmiştir.

Radio Caca (RACA) Sıkça Sorulan Sorular
Radio Caca (RACA) nedir?

Radio Caca (RACA), The Universal Metaverse ekosisteminin yönetimini elde eden ve yepyeni bir sanal dünya inşa etme vizyonunu paylaşan web kullanıcıları tarafınca işletilen bir merkeziyetsiz otonom organizasyondur.

RACA token hangi blok zincirde çalışır?

RACA token BEP-20 standardınca, Binance Smart Chain üzerinde oluşturulmuştur. Ancak Ethereum, Solana, OKExChain ve BNB Chain blok zincirlerinde bulunur.

RACA token nasıl kazanılır?

RACA token, The Universal Metaverse ekosisteminin bir parçası olan NFT tabanlı oyna-kazan oyunu Metamon aracılığıyla kazanılabilir.

RACA token maksimum arzı ne kadardır?

RACA token maksimum arzı 500.000.000.000 RACA’dır.

”Bu sitede yer alan TÜM bilgi, tavsiye, yorumlar ve içerikler yatırım tavsiyesi değildir. ”

Webilginc.com ; Aranan Sondakika Kripto Para,Coin Altcoin,Borsada Son dakika Aranan hisse Haberleri ve Bitcoin Haberleri,Altcoin Haberleri,Token Haberleri,Kripto Analizler,CANLI KRİPTO PARA PİYASASI,kripto HABERLER,FAN TOKENS,KOİN KEŞİF gibi bir çok coin yorumuyla Web Sİtemiz Aklınızdaki Soru işaretlerini ortadan kaldırmada yardımcı olabilir..

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

Long İşlem Nedir? Nasıl Long İşlem Açılır?

AB Mahkemesi, Google’a kesmiş olduğu 4 milyar euroluk para cezasını onadı !