içinde

Telegram fiyatlı abonelik sistemini duyurdu Webilginç

Özellikle WhatsApp mukavele tartışmaları periyodunda büyük bir kitle kazanan ve pandemi periyodunda de istikrarını koruyan Telegram bugün en büyük sohbet uygulamalarından birisi haline geldi. Haliyle bir formda gelir modeli de kurmak gerekli oldu.

Telegram Premium geliyor

2021 başlarında 500 milyon aylık etkin kullanıcıya sahipken 2022 yılında bunu 700 milyon yapan Telegram bir müddettir fiyatlı bir üyelik sistemi üzerinde çalışıyordu. Reklamlarla kullanıcıları boğmak istemeyen platform bu türlü bir yolu tercih etmişti.

Telegram, Alman Polisi ile ferdî data paylaşımı yapmış olabilir

1 hf. evvel eklendi

Telegram Premium ismiyle tanıtılan yeni üyelik sistemi kullanıcılara birtakım avantajlar sağlıyor. 2GB yerine 4GB boyutunda belge gönderimi, daha süratli belge indirme, 1000 kanala kadar takip, 200’e kadar sohbet için her bir sohbete 20 klasör oluşturabilme, 10 sohbeti sabitleyebilme ve 4 adet hesap ekleyebilme, animasyonlu profil görüntüleri, yeni ana ekran simgesi, sohbet rozetleri, animasyonlu etiketler ve emojiler bunlar ortasında.

Telegram aslında kullanıcılar tarafından bir müddettir talep edilen özellikleri fiyatlı abonelik sistemi ismi altında sunacak. Böylelikle daha fazlasını isteyenler muhakkak bir fiyat ödeyerek buna sahip olabilecek. Telegram Premium aboneliğinin 5$-6$ ortasında olması bekleniyor.

  • Anasayfa
  • Taşınabilir Teknolojiler
  • Taşınabilir Uygulamalar Haberleri
  • Telegram Premium tanıtıldı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

Ne düşünüyorsun?

Bu Hafta Bu 33 Altcoin’e Dikkat: İşte Olacaklar!

Binance CEO’su Konuştu: Bu Kripto Paradan Almadık!