Balinalar Bu 3 Altcoin’den Süratle Alıyor! Bu Altcoin’leri ise Terk Ediyor

Paylaş

Ünlü kripto tahlil firması Santiment, üç altcoin projesinin patlayan balina popülasyonlarına konut sahipliği yaptığını söylüyor. Santiment’e nazaran, devasa balinalar 3 altcoin projesinden süratle biriktiriyor. Santiment ayrıyeten balinaların üç altcoin projesine olan ilgisini kaybettiğini de ortaya koyuyor.

Santiment: Balinalar, tanınan altcoin REN ve BAND’dan biriktiriyor

Analiz şirketi Santiment, REN’deki balina faaliyetlerini yakından izlediğini belirtti. Santiment’e nazaran, en az bir milyon REN’e sahip balina sayısı 48 saat içinde 81’den 93’e yaklaşık %15 arttı. Firma, artan balina sayısının REN’in 5 Şubat’taki ani fiyat yükselişine katkıda bulunduğunu vurguluyor.

Kaynak: Santiment

Balina popülasyonunun arttığı bir öteki kripto para ise Bant Protocol (BAND)’dür. Santiment, en az 10.000 BAND tokeni tutan balinaların dört aydan kısa bir müddet içinde 49’dan 82’ye %67’nin üzerinde sıçradığını ortaya koyuyor. Analiz şirketi Santiment, balina sayısındaki artışın Chainlink rakibinin bedelindeki artışla tıpkı vakte denk geldiğini ekliyor.

Kaynak: Santiment

Santiment: Balinalar, üç altcoin projesine olan ilgisini kaybetti!

Balina birikimini gösteren üçüncü kripto para Aave’dir. Santiment, merkezi olmayan finans (DeFi) borç verme protokolünün bedeli geçen ay süratle artarken, 1.000 yahut daha fazla Aave tokeni tutan adres sayısının 266’dan 399’a yükseldiğini söylüyor. Santiment’e nazaran, bu %50’lik bir büyümeyi temsil ediyor.

Kaynak: Santiment

Santiment ayrıyeten balinaların üç altcoin projesine olan ilgisini kaybettiğini ortaya koyuyor. Kripto tahlil platformuna nazaran, 10.000 yahut daha fazla BNB tokeni tutan adresler, üç gün içinde 154’ten 147’ye düştü.

Kaynak: Santiment

Santiment: Balinalar Celsius Network (CEL)’den de göç ediyor!

Santiment’e nazaran, DeFi yield aggregator’u yearn.finance (YFI) da balina ilgisinde bir düşüş görüyor. Santiment, balina sayısının üç günde 43’ten 39’a %10 düştüğünü bildirdi.

Kaynak: Santiment

Balinalar Celsius Network (CEL)’den de göç ediyor. Santiment’e nazaran balinalar, eşler ortası borç verme protokolünü kümeler halinde terk ediyor. Santiment hususa yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Bir yıl evvel en az 100.000 CEL’li 156 adres, bir hafta evvel 86 adres ve artık yalnızca 79 adres var. Bunun son derece kıymetli bir işaret olduğunu söylemeye gerek yok.

Kaynak: Santiment

WEBİLGİNÇ YOUTUBE KANALI COİN SON DAKİKA OYNATMA LİSTESİ SON VİDEOMUZ


WEBİLGİNÇ Sosyal Medya Hesaplarımız

YOUTUBE  TWİTTER  ANDROİD

Tavsiye Sitelerimiz

 www.112acilfm.com - www.112acilfm.netPaylaş

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir