içinde

Binance CEO’su, Kripto Kesiminin 9 Ay Önceye Kıyasla Çok Daha Düzgün Bir Yerde Olduğunu Düşünüyor Webilginç Kripto Para Haber

Webilginç Kripto Para Haber

Binance CEO’su Changpeng Zhao, kripto bölümünün birçok kripto paranın ATH yaptığı 9 ay öncesine kıyasla çok daha uygun bir yerde olduğunu söyledi.

“Aslında şu anda sanayinin 6-9 ay öncesine kıyasla çok daha sağlıklı olduğunu düşünüyorum. Gerçek uygulamalar geliştiren beşerler bölümde kalmaya devam ediyor”

Zhao, kripto yükselişinin sırf spekülatör olan şahısları bu alana çektiğini söyledi. Binance CEO’suna nazaran bunun ölçüsü kaçtı ve bir düzeltme kaçınılmazdı. Zhao, “Genellikle piyasalar her iki istikamette de çoka kaçar” sözünü kullandı.

Kripto paraların toplam piyasa kıymeti Kasım ayının başında 3 trilyon dolar düzeyini gördü ve Bitcoin 69.000 dolar düzeyine kadar yükseldi. Lakin daha sonra kripto dalında düşüş görüldü.

Özellikle Terra çöküşünün akabinde bölüm büyük bir darbe aldı. Kesimin önde gelen blokzincirlerinden birinin çöküşü, bir domino tesirine neden oldu.

Zhao, kripto para piyasasının sırf teknolojiye inananları çekmesi gerektiğine inanıyor. Bu sebeple de kripto para piyasasının düşüş yaşamasına da olumlu bir açıdan bakıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

Hazine Bakanı Yellen’dan Resesyon Açıklaması Webilginç Kripto Para Haber

Celsius, Customer.io E-Posta Bilgi İhlalinden Etkilendiğini Açıkladı Webilginç Kripto Para Haber