içinde

Cardano’nun Vasil Hard Fork’unda Gecikme Yaşanıyor Webilginç Kripto Para Haber

Webilginç Kripto Para Haber

Cardano‘nun çok beklenen Vasil hard fork‘unda bir gecikme daha yaşanıyor. Cardano 360 etkinliğinde IOG’nin yöneticilerin Kevin Hammond, birkaç haftalık daha gecikme olacağını söylemişti. Gecikmenin sebebi ise daha fazla test yapabilmek.

Cardano’nun Vasil Hard Fork’u için Birkaç Hafta Daha Gerekli

Cardano Vasil hard fork‘un vakit çizelgesi için haziran ayında bir değişiklik yapılmıştı. Bu değişiklikle birlikte planlanan tarih, temmuz ayının son haftasıydı. 3 Temmuz günü gerçekleşen testnet hard fork’undan sonra borsaların ve SPO’ları test için en az dört haftaya daha gereksinim duyduğu belirtildi. Bu da ertelemeyi beraberinde getirdi.

Konuyla ilgili konuşan IOG Teknik Müdürü Kevin Hammond şunları söyledi:

“Bulunduğumuz yerden, gerçek Vasil hard fork’a gitmemize birkaç hafta daha olabilir. Bu inanılmaz derecede değerli. Problemsiz bir süreç sağlamak için tüm kullanıcılar hard fork boyunca ilerlemeye hazır olmalıdır”

Bu ertelemenin münasebeti olarak daha fazla test yapmak ve meselesiz bir süreç sağlamak.

Gecikme hakkında reaksiyonlar de farklı oldu.

Bir kullanıcı attığı tweette bunun biraz hayal kırıklığı yarattığını söyledi. Öteki yandan birkaç haftalık gecikmenin büyük resme bakınca hiçbir şey olduğunu da vurguladı.

IOG, geçen hafta haftalık kıymetlendirme raporunda yeni bir düğüm v.1.35.2 üzerinde çalıştığını açıklamıştı. Bu sürüm, evvelki düğüm sürümlerindeki yanlışları düzeltmeyi hedefliyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

Solana Tabanlı Nirvana Finance, Flash Loan Saldırısına Uğradı Webilginç Kripto Para Haber

El Salvador, Bitcoin (BTC) Kullanmaktan Şad Webilginç Kripto Para Haber