içinde

Trader: Bu Altcoin Çılgın Bir Ralliye Hazır! Bu Düzeylere Gidiyoruz

Popüler trader ve YouTuber Ben Armstrong, orta ölçekli bir altcoin projesinin boğa piyasası bitmeden evvel değerli çıkarlar elde etmeye hazır olduğunu söylüyor.

Polkadot (DOT) ve Cosmos (ATOM) hangisi daha büyük olacak?

Ben Armstrong, 418.000 YouTube abonesine, birlikte çalışabilirlik protokolüne baktığını ve Blockchain ekosistemlerinin geleceğinde kıymetli roller oynayacağını belirtiyor. Ben Armstrong mevzuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Gelecekte tıpkı anda çalışan çok sayıda Blockchain olma ihtimali yüksek olduğu için, farklı Blockchain’ler ortasında birlikte çalışabilirliğe odaklanmanın, Blockchain teknolojisinin ilerlemesi için çok değerli olduğu görülüyor. Saldırıyı bu maksada götürmek için iki büyük yarışmacı ayağa kalktı: Polkadot (DOT) ve Cosmos (ATOM). Her iki protokol de misal mimari kullansa da ortalarında birkaç değerli fark var.

Ben Armstrong, projelerin gelecekteki değerlemesini kıymetli ölçüde etkileyebilecek iki birlikte çalışabilirlik Blockchain’i ortasındaki temel farkı vurguluyor. Ben Armstrong mevzuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

İşte bu görüntüden çıkarmanızı istediğim ana şey. Cosmos ve DOT, fiyat olarak o kadar da uzak değil. Lakin piyasa kıymeti açısından çok uzaklar. Bunun üzere boşluklar gördüğünüzde, alt sıradaki projelerin potansiyeli burada odak noktası haline geliyor.

Ben Armstrong: Tanınan altcoin ATOM’un 140 doları göreceğine inanıyorum!

Kripto etkileyicisi Ben Armstrong, Cosmos’un nispeten küçük piyasa kıymetinin onu Polkadot’un 2021’deki meteorik yükselişini takip ederek yatırımcılara büyük boyutlu getiri sağlayacak bir pozisyona getirdiğini ekliyor. Ben Armstrong hususa yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Cosmos’un çok fazla potansiyeli var. Yıldızlara ulaşıyor. Öbür projeler ödül alırken art uçta çalışıyor ve geliştiriliyor. Sonunda, Cosmos sırasını alacak. Gelecekte ATOM kripto parası için büyük bir artış görüyorum. Aslında şu anda tüm vakitlerin en yüksek düzeyinde. Fakat yeniden de gitmesi için çok daha fazla yer var. Cosmos’un bu boğa koşusunda değerleme artışını ve ATOM’un token başına 140 dolar fiyatını göreceğine inanıyorum.

ATOM, Ben Armstrong’un senaryosunu takip ederse, boğa piyasası perdelerini kapatmadan evvel potansiyel olarak 10 katın üzerinde yarar sağlayabilir. Kriptokoin.com olarak daha evvel bildirdiğimiz üzere, patlayacak öbür altcoin’leri öğrenmek için “Usta Trader, Şubat’ta Patlayacak En Uygun 5 Altcoin’i Açıkladı!” isimli makalemizi inceleyebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

Ünlü Avukattan Ripple Davası ve XRP’ye Yönelik Sevindiren Kestirimler

Piyasa Kâhini: Bu 6 Düzeye Dikkat! Ethereum Fiyatı Bu Düzeyleri Vuracak